Нападаючий Барселони Ліонель Мессі викликав гнів уболівальників Ліверпуля після першого півфінального матчу Ліги чемпіонів

Фанати англійського клубу створили електронну петицію з вимогою дискваліфікувати аргентинця.

Таку реакцію у вболівальників викликала груба гра Ліонеля Мессі в одному з епізодів зустрічі, в якій Мерсисайдці зазнали розгромної поразки (0:3).

Барселона - Ливерпуль

На 81-й хвилині матчу форвард Барселони наштовхнувся на гравця Ліверпуля Фабіньйо, вдаривши при цьому його рукою по голові. Головний арбітр Бьорн Кейперс зафіксував в тому моменті фол з боку представника Мерсисайдців, показав йому жовту картку і призначив штрафний, ударом з якого лідер каталонців відправив у ворота гостей третій м’яч.

Після поєдинку вболівальники Ліверпуля створили на популярному ресурсі Change.org петицію із закликом дискваліфікувати Ліонеля Мессі та вимагають, що її розглянув УЄФА. Петицію вже підписали понад 4400 людей.

Нагадаємо, що в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів Барселона на своєму полі розгромила Ліверпуль з рахунком 3:0 завдяки голу Луїса Суареса і дублю Ліонеля Мессі.

Коломойський виніс вердикт по ПриватБанку: “Хочемо покарати”

Ліверпуль буквально з перших хвилин взяв гру під свій контроль і почав нагнітати ситуацію біля штрафного Барселони, намагаючись зламати оборону господарів, але не зміг довести справу до завершального удару. Каталонцям з часом вдалося вирівняти перебіг поєдинку і в середині першого тайму завдати першого серйозного удару по супернику. Мерсисайдці пропустили випад Барселони, який завершився пасом Альби в штрафний, де Суарес зіграв на випередження, вискочивши із-за спин захисників, і вразив ворота Аліссона. Після обом командам ще вдалося створити кілька моментів, але в підсумку перша половина зустрічі так і завершилася з мінімальною перевагою господарів.

На другий тайм Ліверпуль вийшов сповнений рішучості відігратися і з перших хвилин почав створювати небезпечні моменти, в яких від пропущеного м’яча Барселону врятувала тільки чудова гра голкіпера тер Штегена. Спочатку німецький воротар відзначився двома чудовими сейвами після ударів Мілнера і Салаха, а потім впевнено зафіксував м’яч, коли той же Мілнер розстрілював ворота з центру штрафного майданчика.

Ліверпуль продовжував володіти перевагою, але в складі англійської команди не було феноменального гравця, який практично сам може зробити різницю в таких поєдинках. На 75-й хвилині Мессі розпочав атаку, під час якої Суарес пробив у поперечину, м’яч відскочив до штрафного, де його знову підхопив аргентинець і відправив у порожні ворота. А вже через сім хвилин Мессі довів рахунок до розгромного, вразивши дев’ятку воріт Аліссона фантастичним дальнім ударом зі штрафного.

Матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль – Барселона відбудеться у вівторок, 7 травня.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.