У вівторок, 7 травня, Ліверпуль зустрінеться на своєму полі з Барселоною в матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів

У першому поєдинку тиждень тому в Іспанії каталонці здобули розгромну перемогу над англійським клубом з рахунком 3:0, чим практично позбавили Мерсисайдців шансів на вихід у фінал.

Однак напередодні матчу-відповіді фанати Ліверпуля вирішили хоч трохи допомогти своїй команді, влаштувавши нестерпну ніч команді суперника.

Барселона - Ливерпуль

Уболівальники Мерсисайдців о четвертій годині ночі з’явилися перед готелем Hilton, де зупинилася делегація Барселони після прибуття в Англію, і почали запускати феєрверки, намагаючись порушити сон футболістів каталонської команди.

При цьому фанат, який знімав те, що відбувається, на камеру, супроводжував фаєр-шоу фразою: «Містер Мессі, прокидайтеся».

Нагадаємо, що в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів Барселона на своєму полі розгромила Ліверпуль з рахунком 3:0 завдяки голу Луїса Суареса і дублю Ліонеля Мессі.

Відомий український журналіст у важкому стані: “Моліться”!

Ліверпуль буквально з перших хвилин взяв гру під свій контроль і почав нагнітати ситуацію біля штрафного Барселони, намагаючись зламати оборону господарів, але не зміг довести справу до завершального удару. Каталонцям з часом вдалося вирівняти перебіг поєдинку і в середині першого тайму завдати першого серйозного удару по супернику. Мерсисайдці пропустили випад Барселони, який завершився пасом Альби в штрафний, де Суарес зіграв на випередження, вискочивши із-за спин захисників, і вразив ворота Аліссона. Після обом командам ще вдалося створити кілька моментів, але в підсумку перша половина зустрічі так і завершилася з мінімальною перевагою господарів.

На другий тайм Ліверпуль вийшов сповнений рішучості відігратися і з перших хвилин почав створювати небезпечні моменти, в яких від пропущеного м’яча Барселону врятувала тільки чудова гра голкіпера тер Штегена. Спочатку німецький воротар відзначився двома чудовими сейвами після ударів Мілнера і Салаха, а потім впевнено зафіксував м’яч, коли той же Мілнер розстрілював ворота з центру штрафного майданчика.

Ліверпуль продовжував володіти перевагою, але в складі англійської команди не було феноменального гравця, який практично сам може зробити різницю в таких поєдинках. На 75-й хвилині Мессі розпочав атаку, під час якої Суарес пробив у поперечину, м’яч відскочив до штрафного, де його знову підхопив аргентинець і відправив у порожні ворота. А вже через сім хвилин Мессі довів рахунок до розгромного, вразивши дев’ятку воріт Аліссона фантастичним дальнім ударом зі штрафного.

Матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль – Барселона відбудеться у вівторок, 7 травня.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.