Український футболіст Олександр Зінченко став чемпіоном Англії у складі Манчестер Сіті

У заключному матчі англійської Прем’єр-ліги Містяни розгромили Брайтон з рахунком 4:1 і зберегли за собою перше місце в турнірній таблиці, випередивши Ліверпуль на одне очко.

Для Олександра Зінченка ця перемога в чемпіонаті Англії стала другою в кар’єрі, що є історичним досягненням для українських футболістів.

Манчестер Сити, Александр Зинченко

Після тріумфального поєдинку відбулася церемонія нагородження чемпіонів, під час якої український захисник удостоївся честі другим підняти над головою трофей після капітана команди Венсана Компані.

Повеселившись на полі, футболісти перемістилися в роздягальню, де Олександр Зінченко зробив вже індивідуальне фото з кубком АПЛ.

Знімок із чемпіонським трофеєм гравець збірної України розмістив на своїй сторінці в Instagram, підписавши: «Іди до мене, моя любове».

Святкування чемпіонства тривало і в роздягальні: український футболіст разом із одноклубниками і екс-вокалістом Oasis Ноелем Галлахером, який є відомим фанатом Манчестер Сіті, заспівали популярну пісню цієї групи – Wonderwall.

Нагадаємо, що у заключному турі чемпіонату Англії Манчестер Сіті з Олександром Зінченком у складі здобув вольову перемогу, розгромивши на виїзді Брайтон з рахунком 4:1.

Манчестер Сіті у вирішальному поєдинку виявився в ролі наздоганяючих, пропустивши від Брайтона на 27-й хвилині першого тайму, але не дозволив статися сенсації. Уже через хвилину Агуеро відновив рівновагу, а ще через десять хвилин Ляпорт вивів свою команду вперед.

Суд над Зеленським: доля політика вирішена, оголошено фатальний вирок

У середині другої половини зустрічі команда Хосепа Гвардіоли довела рахунок до розгромного, відправивши у ворота господарів ще два м’ячі. Спочатку Марез розкішним потужним пострілом вразив дев’ятку воріт Брайтона, а потім Гюндоган не менш ефектним прямим ударом зі штрафного відправив м’яч у сітку, встановивши остаточний рахунок.

У паралельному поєдинку Ліверпуль здобув домашню перемогу 2:0 над Вулвергемптоном, яка, зрештою, не дозволила випередити Містян у чемпіонській гонці. У підсумку Манчестер Сіті, набравши 98 очок, залишився на першому місці турнірної таблиці англійської Прем’єр-ліги, а Ліверпуль фінішував другим, відставши на один бал.

Манчестер Сити

Це чемпіонство стало для Манчестер Сіті шостим в історії та другим поспіль. При цьому Містяни стали першим клубом, якому вдалося захистити чемпіонський титул за останні десять років. Раніше три поспіль чемпіонства брав Манчестер Юнайтед в сезонах 2006/07, 2007/08 і 2008/09.

Нагадаємо, що Манчестер Сіті може потрапити під жорсткі санкції від УЄФА за порушення правил фінансового фейр-плей.

Як повідомляла Politeka, вболівальники креативно відреагували на невдалу гру нападаючого Манчестер Юнайтед Ромелу Лукаку, перетворивши його прізвище в образливе слово.

Також Politeka писала про те, що футболісти лондонського Арсеналу стали героями грандіозного скандалу через вечірку напередодні старту нинішнього сезону.