Гравець збірної України Олександр Зінченко став чемпіоном Англії у складі Манчестер Сіті

У заключному матчі англійської Прем’єр-ліги Містяни розгромили Брайтон з рахунком 4:1 і зберегли за собою перше місце в турнірній таблиці, випередивши в чемпіонській гонці Ліверпуль.

Для Олександра Зінченка ця перемога в чемпіонаті Англії стала другою в кар’єрі, що є історичним досягненням для українських футболістів.

Александр Зинченко

На церемонії нагородження після чемпіонського матчу одноклубники вирішили потролити українського захисника, пригадавши йому минулорічний епічний конфуз, коли він, бурхливо святкуючи, перекинув трофей.

Під час нинішнього вручення чемпіонського кубку англійської Прем’єр-ліги гравці Манчестер Сіті спочатку просто не підпускали Олександра Зінченка до трофею. Зрештою, потім українцю дозволили другим підняти кубок над головою слідом за капітаном команди Венсаном Компані.

Сам український футболіст після матчу пожартував, що цього разу йому заборонили підходити до трофею.

«Вдячний за привітання. Емоції не передати словами. Ми зараз у дорозі в аеропорт, усі досі святкують – кричать, співають. Взагалі не заспокоїлися, не можу нормально говорити.

Погода в Украине готовит настоящее лето: “последний холодный день с дождями”

Чи цілий кубок? Мені заборонили до нього підходити. Відразу після прильоту в Манчестер, будемо відзначати чемпіонство на стадіоні», – сказав гравець в ефірі програми «Великий футбол».

Нагадаємо, що у заключному турі чемпіонату Англії Манчестер Сіті з Олександром Зінченком у складі здобув вольову перемогу, розгромивши на виїзді Брайтон з рахунком 4:1.

У паралельному поєдинку Ліверпуль здобув домашню перемогу 2:0 над Вулвергемптоном, яка, зрештою, не дозволила випередити Містян у чемпіонській гонці. У підсумку Манчестер Сіті, набравши 98 очок, залишився на першому місці турнірної таблиці англійської Прем’єр-ліги, а Ліверпуль фінішував другим, відставши на один бал.

Манчестер Сити

Це чемпіонство стало для Манчестер Сіті шостим в історії та другим поспіль. При цьому Містяни стали першим клубом, якому вдалося захистити чемпіонський титул за останні десять років. Раніше три поспіль чемпіонства брав Манчестер Юнайтед в сезонах 2006/07, 2007/08 і 2008/09.

Нагадаємо, що Манчестер Сіті може потрапити під жорсткі санкції від УЄФА за порушення правил фінансового фейр-плей.

Як повідомляла Politeka, вболівальники креативно відреагували на невдалу гру нападаючого Манчестер Юнайтед Ромелу Лукаку, перетворивши його прізвище в образливе слово.

Також Politeka писала про те, що футболісти лондонського Арсеналу стали героями грандіозного скандалу через вечірку напередодні старту нинішнього сезону.