Клуб українця Олександра Зінченка Манчестер Сіті зіткнувся з величезними проблемами порушення фінансового фейр-плей

Найближчим часом УЄФА може винести вердикт за підсумками раніше розпочатого розслідування щодо Містян і серйозно покарати новоспечених чемпіонів Англії.

Незважаючи на завоювання чемпіонського титулу, Манчестер Сіті може не взяти участь у наступному розіграші Ліги чемпіонів.

Александр Зинченко, Хосеп Гвардиола, Манчестер Сити

За інформацією New York Times, слідча палата УЄФА з фінансового контролю за клубами буде вимагати для англійського клубу дискваліфікацію мінімум на один єврокубковий сезон.

Манчестер Сіті звинувачують у тому, що клуб надав неправдиву інформацію при вирішенні попередньої справи про порушення фінансового фейр-плей у 2014 році, а також дав недостовірну інформацію про розміри доходів від спонсорських контрактів.

ПриватБанк оскандалився зняттям грошей з рахунку клієнта: “хто дозволив?”

Раніше УЄФА вже карав Манчестер Сіті за фінансові махінації, оштрафувавши на 49 мільйонів фунтів, скоротивши заявку команди в Лізі чемпіонів і обмеживши трансферні витрати на два сезони.

Раніше повідомлялося, що Манчестер Сіті став чемпіоном Англії в сезоні 2018/2019. У чемпіонському поєдинку Містяни впевнено взяли три очки, не дозволивши Ліверпулю обійти їх в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги, зберігши відрив у один бал.

У заключному турі чемпіонату Англії Манчестер Сіті з Олександром Зінченком у складі здобув вольову перемогу, розгромивши на виїзді Брайтон з рахунком 4:1.

У паралельному поєдинку Ліверпуль здобув домашню перемогу 2:0 над Вулвергемптоном, яка, зрештою, не дозволила випередити Містян у чемпіонській гонці. У підсумку Манчестер Сіті, набравши 98 очок, залишився на першому місці турнірної таблиці англійської Прем’єр-ліги, а Ліверпуль фінішував другим, відставши на один бал.

Манчестер Сити

Це чемпіонство стало для Манчестер Сіті шостим в історії та другим поспіль. При цьому Містяни стали першим клубом, якому вдалося захистити чемпіонський титул за останні десять років. Раніше три поспіль чемпіонства брав Манчестер Юнайтед в сезонах 2006/07, 2007/08 і 2008/09.

Нагадаємо, що Манчестер Сіті може потрапити під жорсткі санкції від УЄФА за порушення правил фінансового фейр-плей.

Як повідомляла Politeka, вболівальники креативно відреагували на невдалу гру нападаючого Манчестер Юнайтед Ромелу Лукаку, перетворивши його прізвище в образливе слово.

Також Politeka писала про те, що футболісти лондонського Арсеналу стали героями грандіозного скандалу через вечірку напередодні старту нинішнього сезону.