У середу, 22 травня, донецький Шахтар у центральному матчі 30-го туру української Прем’єр-ліги зустрічався на своєму полі з київським Динамо

Останнє в нинішньому сезоні протистояння двох лідерів українського футболу проходило вже без будь-якої турнірної інтриги, оскільки Гірники раніше оформили чемпіонське звання, а Біло-сині забезпечили собі друге місце в турнірній таблиці.

У досить конкурентному матчі з двома вилученнями Шахтар підтвердив свій статус чемпіона, не дозволивши Динамо обіграти себе і зіпсувати подальше святкування тріумфу, і розійшовся миром з принциповим суперником – 1:1.

Шахтер - Динамо

Динамо в першому таймі володіло ініціативою, високо пресингуючи і намагаючись створювати небезпеку біля воріт Шахтаря. Втілити свою перевагу в результат гості змогли після півгодини гри. На 35-й хвилині Циганков увійшов у штрафний суперника, де був збитий Фернандо, заробивши для своєї команди пенальті. Сам постраждалий упевнено реалізував удар з одинадцятиметрової позначки, розвівши м’яч і Пятова по різних кутах воріт.

Під кінець першої половини зустрічі Динамо підвів Шабанов, який буквально за кілька хвилин заробив дві жовті картки і залишив свою команду в меншості.

Каменських показала розкішне тіло в екстремальному міні: “Вагітна, Потапу пощастило”

Шахтар, маючи чисельну перевагу, активно розпочав другий тайм і незабаром зумів зрівняти рахунок. На 50-й хвилині Тете вивели один на один із Бойком, і той легко переграв голкіпера киян.

Незабаром склади команд зрівнялися – Хочолава отримав друге попередження і був вилучений з поля після того, як зіграв рукою перед своїм штрафним після удару Циганкова. Лідер киян сам взявся виконувати цей небезпечний штрафний, але пробив вище.

Під кінець матчу Тете мав дві чудові можливості вирвати перемогу для чемпіонів, але спочатку потрапив у штангу, а потім недокрутив м’яч у дальню дев’ятку.

Українська Прем’єр-ліга. 30-й тур

Шахтар – Динамо 1:1

Голи: Тете 50 – Циганков 36 (пен.)

Шахтар: П’ятов, Болбат, Кривцов, Хочолава, Матвієнко, Патрік (Коваленко 75), Антоніо, Тете, Соломон (Ордець 66), Фернандо (Дентіньйо 46), Кайоде.

Динамо: Бойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Сідклей, Шепелєв, Сидорчук, Циганков, Андрієвський, Де Пена, Бесєдін (Шапаренко, 65).

Попередження: Хочолава, Патрік, Фернандо, Тете, Дентіньйо – Циганков, Шепелєв, Шабанов, Андрієвський, Шапаренко, Сідклей.

Вилучення: Хочолава 63 (друга жовта) – Шабанов 45 (друга жовта)

Таким чином, за два тури до фінішу чемпіонату Шахтар лідирує в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги, набравши 77 очок у 30 матчах, а Динамо займає другий рядок із 66 балами.

Нагадаємо, що донецький Шахтар достроково став чемпіоном України в сезоні 2018/2019

У матчі 29-го туру української Прем’єр-ліги команда Паулу Фонсеки на виїзді мінімально здолала Зорю, ставши недосяжною для київського Динамо, яке йде на другому місці в чемпіонаті.

Це чемпіонство стало для Гірників третім поспіль і 12-м в історії клубу.

Окрім того, раніше вигравши Кубок України, Шахтар оформив в нинішньому сезоні «золотий дубль», який став історичним. Ці два титули дозволили оранжево-чорним наздогнати і обійти київське Динамо за кількістю завойованих трофеїв за роки незалежності України – тепер у донецького клубу їх 34.

Нагадаємо, раніше Шахтар зазнав серйозної втрати: «лідера команди прооперували».

Як повідомляла Politeka, фанати Динамо «повісили Мораеса» на стадіоні: «не можуть пробачити».

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.