Збірна України U-20 видала історичний результат на чемпіонаті світу, який проходить у Польщі

Для української команди виступ на стадії 1/4 фіналу світової першості вже був рекордним показником, але команда Олександра Петракова перевершила і його.

У чвертьфінальному поєдинку молодіжна збірна України здобула мінімальну перемогу над Колумбією і вперше в своїй історії зіграє в 1/2 фіналу чемпіонату світу.

Вирішальним став гол Данила Сікана на 11-й хвилині. Після дальнього закидання вперед український нападаючий виграв боротьбу в повітрі, а потім скористався помилкою захисника і воротаря, який вибіг за межі штрафного, і відправив м’яч у порожні ворота.

Чемпіонат світу U-20. 1/4 фіналу

Колумбія – Україна 0:1

Гол: Сікан 11

Погода на вихідних розділить українців: +34, похолодання і зливи

Суперником збірної України U-20 в півфіналі стане переможець чвертьфінального протистояння між Італією і Малі. Матч 1/2 фіналу буде зіграний 11 червня.

Раніше повідомлялося, що головний тренер збірної України Андрій Шевченко вніс зміни до складу гравців, які зможуть взяти участь у найближчих матчах кваліфікації Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу.

Наставник української національної команди прийняв рішення довикликати на збір голкіпера мадридського Реала, який виступав цього сезону в оренді в Леганесі, Андрія Луніна.

Таким чином, воротар більше не зіграє на молодіжному Чемпіонаті світу.

Андрій Лунін після виклику до головної команди вже попрощався зі своїми партнерами по молодіжній збірній і відправився готуватися до матчів відбору на Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу.

андрей лунин

«Продовжувати працювати і вірити. Вдячний команді за цей час, перемоги і емоції. Успіху і гарної підготовки, щоб зробити все для півфіналу», – написав голкіпер в своєму Instagram.

Зазначимо, що Андрій Лунін, який відіграв на молодіжному Чемпіонаті світу чотири матчі, допоміг українській команді посісти перше місце в своїй групі, а потім здолати Панаму (4:1) в 1/8 фіналу і вийти до чвертьфіналу турніру.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, яким чином команда потрапить на Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, в УЄФА раніше озвучили рекордний розмір призового фонду Євро-2020.

Також Politeka писала, що УЄФА визначив країну, яка прийме Чемпіонат Європи з футболу в 2024 році.