У п’ятницю, 7 червня, збірна України в рамках третього туру кваліфікації Євро-2020 приймала у Львові Сербію

Українська національна команда видала фантастичний результат, впевнено розгромивши сербів, які разом із португальцями вважалися основними конкурентами в боротьбі за вихід до фінальної частини чемпіонату Європи.

У першому таймі збірна України відправила у ворота Сербії два сухих м’ячі завдяки старанням Віктора Циганкова, а в другій половині зустрічі довела рахунок до принизливого після дубля Євгена Коноплянки та дебютного голу за головну команду Романа Яремчука – 5:0.

Виктор Цыганков, Евгений Коноплянка, сборная Украины

Збірна України дуже активно розпочала матч, демонструючи відмінний комбінаційний футбол і раз по раз загострюючи ситуацію біля штрафного суперника, при цьому справляючись з випадами сербів. Однак втілити свою перевагу в голи Синьо-жовті змогли вже після середини першого тайму – подвійний результативний удар вдався Циганкову.

На 26-й хвилині Караваєв прострілив із флангу в район одинадцятиметрової позначки, а лідер Динамо низом відправив м’яч у ворота. Уже через дві хвилини Циганков виконав забіг і без будь-якого опору з боку суперника вивіреним ударом із-за меж штрафного вразив верхній кут воріт.

Фантастично розпочала збірна України і другий тайм. У першій же атаці Малиновський віддав на кут штрафного на Коноплянку, який в своєму фірмовому стилі змістився зліва в центр і вистрілив у дальній кут, зробивши рахунок вже розгромним.

Каменських підірвала соціальні мережі фігурою в прозорій білизні: “Пора зняти інше”

Після години гри збірна України продовжила бити суперника – дебютним голом за національну команду відзначився Яремчук, львів’янин, батьки якого спостерігали за грою сина на трибунах стадіону. Нападаючий Гента в один дотик переправив м’яч у ближній кут після прострілу Караваєва.

Довершив побиття Сербії Коноплянка, практично повторивши свій перший гол і оформивши дубль. На 75-й хвилині півзахисник Шальке отримав пас на хід знову ж від Малиновського, протягнув, змістився в центр і чітко пробив у дальній нижній кут.

Відбір Євро-2020. Група В. 3-й тур

Україна – Сербія 5:0

Голи: Циганков 26, Циганков 28, Коноплянка 46, Яремчук 59, Коноплянка 75

Україна: П’ятов, Караваєв, Матвієнко, Кривцов, Миколенко, Степаненко (Шепелєв 71), Малиновський, Зінченко, Циганков, Коноплянка (Коваленко 76), Яремчук (Кравець 67).

Сербія: Дмітровіч, Гачіновіч Спаїч, Міленковіч, Коларов, Костіч, Максімовіч, Льяїч (Фейса 59), Тадіч, Прійовіч (Мітровіч 53), Йовіч (Лазовіч 71)

Попередження: Міленковіч 22, Спаїч 32

У паралельному матчі третього туру групи В у відборі Євро-2020 Литва на своєму полі зіграла внічию 1:1 з Люксембургом.

Наразі збірна України очолює свою відбіркову групу Євро-2020, маючи в своєму активі сім очок після трьох матчів. Люксембург йде другим з чотирма балами, також зігравши три поєдинки. Усі інші поки провели два матчі. На рахунку Португалії два очки, а Литви і Сербії – по одному.

Наступний матч у відборі Євро-2020 збірна України проведе 10 червня на Арені Львів проти Люксембургу. Початок зустрічі о 21:45.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, яким чином команда потрапить на Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, в УЄФА раніше озвучили рекордний розмір призового фонду Євро-2020.

Також Politeka писала, що УЄФА визначив країну, яка прийме Чемпіонат Європи з футболу в 2024 році.