Головний тренер збірної України Андрій Шевченко висловився щодо відбіркового матчу Євро-2020 проти Люксембургу

Напередодні українська національна команда здобула надважку мінімальну перемогу над люксембуржцями завдяки єдиному голу Романа Яремчука.

Як заявив Андрій Шевченко, у команді чекали досить складного протистояння, але із завданням впоралися.

Андрей Шевченко

На думку головного тренера збірної України, гра могла б скластися інакше, якби його підопічні зуміли реалізувати свої гольові нагоди в першому таймі.

«Склад, який переміг, не міняють. Хлопці були в гарному стані. Так, я розумів, що хтось буде втомлюватися, і ми намагалися робити заміни. Були проблеми на правому фланзі, Караваєв втомився, але в нас вилетів Бутко, тому ламати структуру гри та вводити нового виконавця було б помилкою.

Головне, що ми заробили надважливі три пункти. Ми знали, що буде дуже важка гра, і завдання ми виконали.

Насамперед це була друга гра з двох спарених, і вона завжди дається важко. Так само було й минулого разу, коли перед Люксембургом ми грали з Португалією. Але найголовніше – це результат, перемога, яку ми здобули.

Погода доб’є українців, синоптики попередили про небезпеку: “гуляти можна тільки вночі”

Гра склалася важко в другому таймі, тому що треба було реалізовувати моменти в першому. Ризикувати ніхто не хотів, наша збірна трохи відійшла, хлопці зайняли правильні позиції, намагалися забити завдяки швидкому виходу з оборони в атаку. Можливості були, але ми їх не реалізували.

Ми здобули перемогу, і реакція вболівальників засвідчила, що вони розуміли, наскільки нам було важко та наскільки важливо досягти цього результату», – наводить слова Андрія Шевченка офіційний сайт Української асоціації футболу.

Нагадаємо, що збірна України в рамках четвертого туру кваліфікації Євро-2020 зіграла у Львові з Люксембургом.

Друга зустріч з люксембуржцями в нинішньому відборі чемпіонату Європи вийшла для української національної команди не менш складною, ніж перша гра, коли вирвати перемогу (2:1) вдалося на 93-й хвилині завдяки автоголу.

У поєдинку у Львові збірній України все ж вдалося взяти потрібний результат і мінімально обіграти Люксембург з рахунком 1:0 завдяки швидкому голу Романа Яремчука.

Наразі збірна України очолює свою відбіркову групу Євро-2020, маючи в своєму активі десять очок після чотирьох матчів. Люксембург залишився другим з чотирма пунктами, також зігравши чотири поєдинки. Сербія піднялася на третю позицію з чотирма балами після трьох ігор. Португалія йде четвертою з двома очками після двох матчів, а аутсайдером залишається Литва, взявши один бал у трьох поєдинках.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, яким чином команда потрапить на Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, в УЄФА раніше озвучили рекордний розмір призового фонду Євро-2020.

Також Politeka писала, що УЄФА визначив країну, яка прийме Чемпіонат Європи з футболу в 2024 році.