Збірна України U-20 видала приголомшливий результат на чемпіонаті світу, який проходить у Польщі

Раніше вже історичним досягненням для української команди був вихід в 1/4 фіналу світової першості, але вона продовжила бити рекорди. У чвертьфінальному протистоянні підопічні Олександра Петракова обіграли Колумбію (1:0), а потім подолали і стадію півфіналу.

У матчі 1/2 фіналу чемпіонату світу молодіжна збірна України в меншості здобула сенсаційну перемогу над Італією і тепер вперше в своїй історії зіграє у фіналі турніру.

Єдиний і переможний гол у поєдинку з італійцями на 65-й хвилині забив Сергій Булеца. Конопля прострілив з правого флангу в штрафний, Супряга дезорієнтував суперників, пропустивши м’яч, а Булеца з району одинадцятиметрової позначки розстріляв ворота.

У збірної України були можливості збільшити перевагу, але Супрязі трохи забракло влучності після виходу один на один, а удар Кащука влучив у хрестовину.

Догравати матч українцям довелося в меншості, оскільки на 80-й хвилині Попов за удар суперника ліктем отримав другу жовту картку і був вилучений з поля.

Роздягнена Астаф’єва показала груди, ледь прикривши найголовніше: “Соковитий розмір”

Уже в доданий до матчу час збірній Італії вдалося вразити ворота України, але гол був скасований після перегляду арбітром моменту за допомогою VAR. Нападаючий італійців Скамакка під час прийому м’яча вдарив ліктем захисника українців Бондаря.

Чемпіонат світу U-20. 1/2 фіналу

Україна – Італія 1:0

Гол: Булеца 65

Вилучення: Попов 80

У фіналі збірна України зустрінеться з переможцем другого півфінального протистояння між Еквадором і Південною Кореєю.

Фінальний матч чемпіонату світу U-20 відбудеться в суботу, 15 червня. Початок о 19:00 за київським часом.

Раніше повідомлялося, що національна збірна України в рамках четвертого туру кваліфікації Євро-2020 зіграла у Львові з Люксембургом.

Друга зустріч з люксембуржцями в нинішньому відборі чемпіонату Європи вийшла для української національної команди не менш складною, ніж перша гра, коли вирвати перемогу (2:1) вдалося на 93-й хвилині завдяки автоголу.

У поєдинку у Львові збірній України все ж вдалося взяти потрібний результат і мінімально обіграти Люксембург з рахунком 1:0 завдяки швидкому голу Романа Яремчука.

Наразі збірна України очолює свою відбіркову групу Євро-2020, маючи в своєму активі десять очок після чотирьох матчів. Люксембург залишився другим з чотирма пунктами, також зігравши чотири поєдинки. Сербія піднялася на третю позицію з чотирма балами після трьох ігор. Португалія йде четвертою з двома очками після двох матчів, а аутсайдером залишається Литва, взявши один бал у трьох поєдинках.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, яким чином команда потрапить на Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, в УЄФА раніше озвучили рекордний розмір призового фонду Євро-2020.

Також Politeka писала, що УЄФА визначив країну, яка прийме Чемпіонат Європи з футболу в 2024 році.