Українська дзюдоїстка Дарина Білодід порадувала підписників у соціальній мережі чарівним фото з відпочинку

Напередодні чинна чемпіонка світу завоювала для України золоту медаль на Європейських іграх-2019 в Мінську, які для дзюдоїстів також мають статус чемпіонату Європи, після чого вирушила в заслужену відпустку.

Зараз українська спортсменка-красуня відпочиває в Туреччині зі своєю подругою гандболісткою Марією Сухою.

Під час відпустки Дарина Білодід не забула порадувати своїх підписників відвертим фото на своїй сторінці в Instagram.

Українська спортсменка постала перед шанувальниками в купальнику на борту яхти, похвалившись фігурою.

Підписники були в захваті від краси дівчини: «Красотка», «Wow», «Супер.Молодчинка!», «Красунька!», «Шикарная леди красотка», «Очень красивая», «Удивительное сочетание фсех факторов успеха», «Волшебна и нежна», «Такая стройная и женственная и чемпионка по дзюдо! Как это тебе удаётся?!», «Така гарна як зірка шоу-бізнесу, радуй нас і надалі своїми перемогами!», «Нельзя быть такой идеальной».

Раніше повідомлялося, що дзюдоїстка Дарина Білодід завоювала для України перше золото Європейських ігор-2019, які проходять у Мінську.

Роздягнена Астаф’єва влаштувала спекотне шоу під таблетками: “Потрусила персиками”

Чинна чемпіонка світу стала переможницею в змаганнях у ваговій категорії до 48 кг. У фіналі Дарина Білодід розправилася з російської суперницею, взявши золоту медаль.

На шляху до вирішального поєдинку українська дзюдоїстка в 1/8 фіналу здобула перемогу іппоном над дворазовою чемпіонкою Європи, володаркою бронзової медалі Олімпіади-2016 Євою Черновіцкі з Угорщини. У чвертьфіналі українка достроково виграла у француженки Мелані Клеман, а в півфіналі також іппоном перемогла Міліку Ніколіч із Сербії.

У фінальній сутичці Дарина Білодід здобула перемогу над чемпіонкою Європи-2018 Іриною Долговою з Росії. Українка виграла з рахунком 1:0.

Дарья Билодид

Варто зазначити, що для дзюдоїстів ці змагання є не тільки Європейськими іграми, а й чемпіонатом Європи.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Як повідомляла Politeka, збірна України поповнює золотий запас на Кубку Європи.