Чоловіча збірна України з боксу стала найкращою командою Європейських ігор-2019, що проходили в Мінську

Українська команда посіла перше місце в загальнокомандному заліку боксерського турніру, який також мав статус чемпіонату Європи.

Усього українські боксери, які працюють під керівництвом тренера Леоніда Лоївського, завоювали чотири медалі, дві з яких найвищого ґатунку.

Золоті нагороди на Європейських іграх взяли Віктор Вихрист у ваговій категорії понад 91 кг і Олександр Хижняк у ваговій категорії до 75 кг.

Також срібло дісталося Миколі Буценку, який виступає у ваговій категорії до 56 кг, а бронза – Євгену Барабанову у ваговій категорії до 69 кг.

Друге місце в загальнокомандному заліку у Вірменії, а замкнула трійку Росія.

Басков помер: про трагедію стало відомо прямо перед концертом, подробиці

Окрім того, перемогою в боксерському турнірі Європейських ігор, які мають статус чемпіонату Європи, українці підтвердили статус найкращих на континенті. У 2017 році на домашній європейській першості в Харкові збірна України також стала першою.

Раніше повідомлялося, що українець Віктор Вихрист тріумфально завершив виступ на боксерському турнірі Європейських ігор-2019 у Мінську.

Український боксер завоював золоту медаль у ваговій категорії понад 91 кг.

У фінальному поєдинку Віктор Вихрист у досить рівній боротьбі здобув перемогу над Мурадом Алієвим, який представляє Францію.

Суперник українського суперважковаговика, маючи трохи більші габарити, виглядав на початку бою більш активно, але до середини першого раунду чемпіон Європи 2017 року вирівняв ситуацію, а в другій трихвилинці почав нарощувати перевагу.

Виктор Выхрист

Третій раунд розпочався обопільно гострою боротьбою, а Вихристу вдалося завдати кількох відмінних ударів. Однак за півхвилини до кінця поєдинку суперники зіткнулися головами, і в українця пішла кров із розсічення, отриманого ще у чвертьфіналі. Суддя був змушений зупинити бій, оскільки лікарі не могли впоратися з кровотечею.

У підсумку Віктору Вихристу була присуджена перемога роздільним рішенням суддів – 4:1.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Як повідомляла Politeka, збірна України поповнює золотий запас на Кубку Європи.