У неділю, 28 липня, в Одесі донецький Шахтар і київське Динамо зустрілися в поєдинку за Суперкубок України-2019

Гірники в статусі чинного чемпіона і володаря кубка в протистоянні з віце-чемпіоном України розіграли перший трофей нового футбольного сезону.

Тріумфатором з драматичної битви вийшло Динамо, яке, програючи після першого тайму, в вольовому стилі вирвало у Шахтаря перемогу з рахунком 2:1, зумівши перевернути перебіг поєдинку і двічі вразити ворота суперника в останню десятихвилинку.

У принциповому протистоянні Шахтар під керівництвом нового тренера Луїша Каштру з перших хвилин заволодів ініціативою і зумів створити пару гострих моментів, у яких від пропущеного м’яча Динамо вберіг голкіпер Денис Бойко. Кияни активізувалися ближче до середини тайму, відповівши небезпечними ударами Беньяміна Вербіча та Артема Бесєдіна.

Кравець з “Квартал 95” вразила відвертим вбранням: “оголила груди і…”

Уже в компенсований до першої половини зустрічі час, коли здавалося, що команди підуть на перерву без голів, Гірникам вдалося забити «в роздягальню». Після подачі з кутового Бесєдін здійснив невдалу спробу виносу м’яча зі свого штрафного, викотивши того точно під удар Алану Патріку – бразилець точно поцілив у нижній кут воріт.

У другому таймі Шахтар продовжував володіти ініціативою і контролювати м’яч, але так і не зумів збільшити свою перевагу. Ключові події матчу відбулися в останню десятихвилинку – Динамо всього за три хвилини змогло переломити хід протистояння, зробивши результат. На 80-й хвилині Микита Бурда зрівняв рахунок, головою замкнувши подачу з кутового, а вже незабаром Денис Гармаш, прийнявши м’яч у штрафному суперника, в падінні переправив його у ворота, здобувши для своєї команди перемогу.

Суперкубок України-2019

Динамо – Шахтар 2:1

Голи: Бурда 80, Гармаш 83 – Патрік 45+2

Таким чином, Динамо зберегло у себе Суперкубок України після перемоги над Шахтарем у торішньому поєдинку. Загалом цей Суперкубок став для Біло-синіх восьмим в історії, і за цим показником вони зрівнялися з Гірниками.

Раніше повідомлялося, що визначився перший суперник Динамо в кваліфікації Ліги чемпіонів-2019/2020.

У понеділок, 22 липня, УЄФА провів жеребкування третього кваліфікаційного раунду нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів.

Віце-чемпіон України був сіяним, а серед потенційних суперників значилися бельгійський Брюгге, турецька Істанбул Бахакшехір і австрійський ЛАСК. При цьому Біло-сині не могли зустрітися з Краснодаром, оскільки УЄФА розводить в єврокубках українські та російські клуби.

У підсумку суперником Динамо в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів став Брюгге.

Перший поєдинок буде зіграний 6 або 7 серпня в Бельгії, а матч-відповідь відбудеться 13 серпня в Україні.

Переможець цієї стадії відбору вийде в раунд плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів, а переможений потрапить у групу Ліги Європи.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.