Київське Динамо стало володарем Суперкубка України 2019 року, обігравши в поєдинку за перший трофей сезону донецький Шахтар

Біло-сині, програючи після першого тайму, здобули вольову перемогу над Гірниками з рахунком 2:1, зумівши в кінцівці зустрічі забити два голи за три хвилини.

Цей трофей дозволив киянам наздогнати донецький клуб за кількістю титулів, які були виграні за час незалежності України.

У кінці минулого сезону Шахтар після перемог в чемпіонаті і Кубку міг похвалитися тим, що став найтитулованішим клубом України, але завойований Суперкубок допоміг Динамо вирівняти ситуацію. Наразі у обох лідерів українського футболу по 34 трофеї.

Так, на рахунку Динамо 15 перемог у чемпіонаті, 11 Кубків України і 8 Суперкубків України.

У свою чергу Шахтар має в своєму активі 12 чемпіонств, 13 Кубків України, 8 Суперкубків України і 1 Кубок УЄФА.

”Прощай, мій дорогий”: несподівано помер знаменитий український режисер

Нагадаємо, що у неділю, 28 липня, в Одесі донецький Шахтар і київське Динамо зустрілися в поєдинку за Суперкубок України-2019.

Гірники в статусі чинного чемпіона і володаря кубка в протистоянні з віце-чемпіоном України розіграли перший трофей нового футбольного сезону.

Тріумфатором з драматичної битви вийшло Динамо, яке, програючи після першого тайму, в вольовому стилі вирвало у Шахтаря перемогу з рахунком 2:1, зумівши перевернути перебіг поєдинку і двічі вразити ворота суперника в останню десятихвилинку.

Суперкубок України-2019

Динамо – Шахтар 2:1

Голи: Бурда 80, Гармаш 83 – Патрік 45+2

Таким чином, Динамо зберегло у себе Суперкубок України після перемоги над Шахтарем у торішньому поєдинку. Загалом цей Суперкубок став для Біло-синіх восьмим в історії, і за цим показником вони зрівнялися з Гірниками.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.