Українська шаблістка Ольга Харлан збентежила шанувальників новим образом

Нещодавно титулована фехтувальниця здобула перемогу на чемпіонаті світу-2019 в Будапешті, після чого пішла на рішучий крок.

Українська чемпіонка несподівано кардинально змінила імідж, чим здивувала своїх фанатів.

харлан

На своїй сторінці в Instagram Ольга Харлан опублікувала фото, продемонструвавши, що перефарбувала волосся в рожевий колір.

«Душа вимагає змін. Ну а взагалі це був виклик самій собі. Якщо бути медалі на ЧС 2019, значить, бути і рожевому волоссю. А які ви кидаєте собі виклики?» – підписала знімок спортсменка.

Шанувальники української шаблістки були збентежені такою зміною іміджу спортсменки, але оцінили новий образ позитивно: «Вау, какая красавица», «Ого! Кардинально! Молодчинка», «Идеально», «Бомба. Тебе реально идет», «Nice hair!», «Оце правильно,повний відрив!», «Ууух ти, круто», «Супер! Молодец. Очень-очень красиво. Удачи», «Красунька».

Раніше повідомлялося, що українська шаблістка Ольга Харлан тріумфально завершила виступ на чемпіонаті світу.

Українка завоювала золоту медаль світової першості з фехтування, яка проходило в Будапешті.

«Всем хорошего настроения»: у Путина масштабное огненное ЧП, пламя не остановить

У напруженій боротьбі у фінальному поєдинку Ольга Харлан здолала свою принципову суперницю – семиразову чемпіонку світу і чинну олімпійську чемпіонку Соф’ю Вєлікую з Росії.

Харлан лідирувала впродовж більшої частини вирішального бою, але в кінцівці Вєлікая зуміла зрівняти рахунок 13:13 і вийшла вперед. Однак два вирішальних удари залишилися за українкою – 15:14.

На шляху до фіналу Харлан здолала кореянку Су-Йон Чой (15:12), у чвертьфіналі виявилася сильнішою за ще одну представницю України Аліну Комащук (15:14), а в півфіналі розгромила румунку Б’янку Паску (15:5).

Ольга Харлан

Для Ольги Харлан це шосте золото всього і четверте індивідуальне на чемпіонатах світу з фехтування. Українка стала лише другою шаблісткою в історії, в активі якої чотири індивідуальних золота світових першостей. Усього вона виграла 15 медалей на чемпіонатах світу.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Як повідомляла Politeka, збірна України поповнює золотий запас на Кубку Європи.