Київське Динамо стало володарем Суперкубка України 2019 року, здобувши перемогу над донецьким Шахтарем у поєдинку за перший трофей нового сезону

Біло-сині здолали Гірників з рахунком 2:1, програючи після першого тайму, але зумівши в кінцівці матчу забити два м’ячі за три хвилини.

Героєм суперкубкового поєдинку став півзахисник Динамо Денис Гармаш, який відзначився переможним голом у принциповому протистоянні.

Після того як киянам вдалося зрівняти рахунок на 80-й хвилині, хавбек столичного клубу вже незабаром, прийнявши м’яч у штрафному суперника, в падінні переправив його у ворота, здобувши для своєї команди перемогу.

Нова НП в київському метро: чоловік лежить прямо на платформі, роботу призупинено

Після поєдинку під час святкування в роздягальні увага також була прикута до Дениса Гармаша, якому одноклубники присвятили відому пісню, яку пам’ятає кожен уболівальник ще з часів Євро-2016.

Партнери по команді заспівали для героя поєдинку: «Garmash on fire, your defence is terrified» («Гармаш в ударі, ваш захист нажаханий»), переробивши вболівальницький хіт про північноірландського нападаючого Вілла Грігга.

Наспів «Will Grigg’s on fire» на мотив пісні «Freed From Desire» став популярним під час Чемпіонату Європи 2016 року, після того як його постійно виконували вболівальники збірної Північної Ірландії.

Нагадаємо, що у неділю, 28 липня, в Одесі донецький Шахтар і київське Динамо зустрілися в поєдинку за Суперкубок України-2019.

Гірники в статусі чинного чемпіона і володаря кубка в протистоянні з віце-чемпіоном України розіграли перший трофей нового футбольного сезону.

Тріумфатором з драматичної битви вийшло Динамо, яке, програючи після першого тайму, в вольовому стилі вирвало у Шахтаря перемогу з рахунком 2:1, зумівши перевернути перебіг поєдинку і двічі вразити ворота суперника в останню десятихвилинку.

Суперкубок України-2019

Динамо – Шахтар 2:1

Голи: Бурда 80, Гармаш 83 – Патрік 45+2

Таким чином, Динамо зберегло у себе Суперкубок України після перемоги над Шахтарем у торішньому поєдинку. Загалом цей Суперкубок став для Біло-синіх восьмим в історії, і за цим показником вони зрівнялися з Гірниками.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.