У суботу, 10 серпня, Динамо і Шахтар зустрічалися в Києві в центральному матчі третього туру української Прем’єр-ліги

Обидві команди підходили до головного поєдинку першого кола чемпіонату, маючи в своєму активі по шість очок після успіху в двох стартових матчах.

Після очного протистояння боротьбу в українській першості без втрат продовжить Шахтар, якому вдалося засмутити Динамо на його полі, здобувши перемогу з рахунком 2:1.

Шахтар практично від початку поєдинку взяв гру під свій контроль, володіючи м’ячем і діючи першим номером, однак до справді небезпечних моментів справа не доходила. Але в середині першого тайму Гірникам все ж вдалося втілити свою перевагу в гол. Соломон пройшов на фланзі Миколенка і з лицьової лінії прострілив на ближню штангу, де Мораес ефектним ударом п’ятою вразив ворота. Згодом Марлос міг подвоювати рахунок, але його удар влучив у штангу.

Динамо, якому в основному доводилося оборонятися, ще до кінця першої половини зустрічі все ж зуміло відігратися. На 39-й хвилині Гармаш завдав потужного удару з-за меж штрафного, П’ятов відбив перед собою, а новачок киян Родрігес, протиснувши захисників, головою відправив м’яч у ворота, відзначившись дебютним голом за Біло-синіх.

У другому таймі Шахтар продовжив володіти ініціативою і після завершення години гри знову вийшов уперед. На 64-й хвилині Марлос обіграв Де Пену, увійшов в штрафний і пробив між Кадаром і Миколенком – м’яч рикошетом від ноги останнього опинився в куті воріт Динамо.

Літо повертається в Україну: температура злетить до +34, але це ще не все

Таким чином, Шахтарю на полі Динамо вдалося взяти реванш у киян за нещодавню поразку в Суперкубку України з аналогічним рахунком.

УПЛ. 3-й тур

Динамо – Шахтар 1:2

Голи: Жерсон Родрігес 39 – Жуніор Мораес 21, Марлос 64

Раніше повідомлялося, що Динамо отримало потенційних суперників у відбірковому раунді плей-офф Ліги чемпіонів-2019/2020.

На цій стадії відбору Динамо може зіграти, якщо в третьому відбірковому раунді турніру переможе в двоматчевому протистоянні Брюгге.

Брюгге — Динамо

За підсумками жеребкування, суперником Динамо в плей-офф Ліги чемпіонів у разі успіху в протистоянні з Брюгге стане переможець пари, в якій зіграють швейцарський Базель і австрійський ЛАСК.

Перші поєдинки цієї стадії відбору ЛЧ заплановані на 20/21 серпня, а матчі-відповіді будуть зіграні 27/28 серпня. Першу гру київський клуб може провести на виїзді.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.