У вівторок, 13 серпня, київське Динамо в матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів приймало на своєму полі Брюгге

Після виїзної поразки 0:1 від бельгійської команди Біло-сині в другому поєдинку спробували відігратися для продовження боротьби у відборі головного європейського клубного турніру, але зазнали невдачі.

Незважаючи на те що Динамо під час матчу тричі виходило вперед, кияни все ж не змогли дотиснути гостей. Брюгге постійно вдавалося встановлювати комфортний для себе рахунок, і в підсумку поєдинок завершився надрезультативною нічиєю 3:3.

Брюгге — Динамо

Динамо, якому потрібно було забивати, зі старту поєдинку кинулося вперед і зуміло виконати своє перше завдання, відзначившись швидким голом. На 5-й хвилині атака киян завершилася проходом по лівому краю Миколенка і прострілом від лицьової в центр штрафного на Буяльського, який переправив м’яч у ворота.

Каменських приголомшила інтимним знімком відразу з двома чоловіками: “Такий собі трійничок”

Надалі Біло-сині намагалися продовжувати чинити тиск, але результату це не принесло – другий гол, який би схилив чашу терезів у двоматчевому протистоянні вже на користь господарів, забити так і не вдалося, незважаючи на кілька гострих моментів. А Брюгге ближче до перерви лише ускладнив завдання Динамо – подача з кутового завершилася взяттям воріт киян, яким тепер потрібно було забивати вже двічі.

На другий тайм гравці Динамо також вийшли більш мотивованими і змогли знову швидко вийти вперед. На 50-й хвилині Вербіч увірвався з лівого краю в штрафний, пробив у штангу, але першим на добиванні був Шепелєв, який вразив уже порожні ворота. Однак після забитого голу, коли для виходу в наступний раунд потрібен був ще один, господарі віддали ініціативу гостям, ставши діяти переважно на контратаках.

Кінцівку зустрічі обидві команди догравали в неповних складах. На 82-й хвилині за другу жовту картку поле залишив Бурда, але буквально відразу ж арбітр вирівняв ситуацію, вилучивши Тау також за друге попередження після фолу на Бойку. Проте за дві хвилини до кінця основного часу Вормер розбив усі шанси киян на загальний успіх, зрівнявши рахунок.

Невелику надію Динамо, якому знову потрібно було забивати двічі, подарував автогол уже в додатковий час, але навіть цю перевагу господарі втримати не змогли. На останній хвилині зустрічі Опенда встановив остаточний рахунок – 3:3.

Ліга чемпіонів. 3-й раунд кваліфікації. Матч-відповідь

Динамо – Брюгге 3:3

Голи: Буяльський 5, Шепелєв 50, Мехеле 90+3 аг – Делі 38, Вормер 88, Опенда 90+5

Вилучення: Бурда 82 – Тау 84

Перший матч – 0:1

Таким чином, тепер суперником Брюгге в плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів стане переможець пари, в якій зустрічаються швейцарський Базель і австрійський ЛАСК.

Динамо вилітає з кваліфікації Ліги чемпіонів в Лігу Європи, де гарантовано зіграє на груповому етапі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.