У вівторок, 10 вересня, збірна України вперше в своїй історії зустрічалася з Нігерією

Товариський матч відбувся в Дніпрі на Дніпро-Арені, куди українська національна команда повернулася після десятирічної відсутності.

Після успіхів у відборі Євро-2020 збірна України в протистоянні з африканською командою була близька до поразки, але, поступаючись до 78-ї хвилини в два м’ячі, підопічні Андрія Шевченка неймовірним чином врятували матч, відігравшись за дві хвилини – 2:2.

сборная Украины

Від стартового свистка в поєдинку збірна Нігерії взяла м’яч по свій контроль і відразу ж задала досить високий темп гри, до чого українські футболісти виявилися не готові. Господарі, здавалося, не завжди встигали за швидкісними діями суперника і допускали провали в обороні, що призвело до негативних наслідків вже на четвертій хвилині. У другій своїй атаці гостям вдалося забити швидкий гол після прострілу в центр штрафного на Арібо, який легко переграв Луніна.

Кароль без білизни не втримала груди в тісному одязі: “У Лободи точно менше”

Нігерійці продовжували нагнітати і після півгодини гри змогли подвоїти свою перевагу. Караваєв сфолив у власному штрафному на Калу, а Осімхен з одинадцятиметрової позначки точно поцілив у нижній кут, незважаючи на те що український голкіпер зумів вгадати напрямок польоту м’яча.

Після активного початок другого тайму у виконанні нігерійців збірній України незабаром вдалося вирівняти хід гри, а ближче до кінця поєдинку, коли швидкості впали, подвійним ударом врятувати майже програний матч. На 78-й хвилині Караваєв знайшов у штрафному Зінченка, який вибіг на ворота і точно пробив у ближній кут, скоротивши відставання. А вже через хвилину Марлос вивів на ударну позицію Яремчука, той не зміг з першої спроби переграти воротаря, але після відскоку м’яч потрапив у руку українцю і залетів у сітку. Головний арбітр спочатку справедливо хотів скасувати гол, але після консультацій з асистентом все ж зарахував взяття воріт.

Україна – Нігерія 2:2

Голи: Зінченко 78, Яремчук 79 – Арібо 4, Осімхен 34 (пен.)

Україна: Лунін, Караваєв, Бурда, Матвієнко, Соболь, Малиновський (Шепелєв, 73), Зінченко, Коваленко (Буяльський, 67), Циганков (Коноплянка, 73), Мораес (Яремчук, 36), Ярмоленко (Марлос, 58)

Нігерія: Узохо, Айна, Еконг (Авазьєм, 87), Аджай, Коллінз, Арібо, Етебо, Чуквуезе (Бонавентуре, 82), Івобі (Есіті, 69), Калу (Саймон, 74), Осімхен (Майя, 90+2)

Раніше повідомлялося, що збірна України демонструє рекордні показники в кваліфікації Євро-2020. Здобувши перемогу над Литвою (3:0) в п’ятому турі відбору на чемпіонат Європи 2020 року, українська національна команда видала найпотужніший старт у кваліфікаціях континентальних першостей.

Збірна України встановила рекорд, вперше в своїй історії набравши 13 очок із 15 можливих, повідомляє zbirna.com.

До цього найкращий показник був у відборі на Євро-2008. Українська команда також вдало стартувала, взявши 12 очок із 15, але потім змогла завоювати лише п’ять балів і не пробилася на чемпіонат Європи.

Окрім того, у стартових п’яти турах кваліфікації Євро-2020 збірна України встановила рекорди по забитих і пропущених м’ячах. Синьо-жовті 11 разів змогли розписатися у воротах суперників, пропустивши при цьому лише один гол.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, яким чином команда потрапить на Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, в УЄФА раніше озвучили рекордний розмір призового фонду Євро-2020.

Також Politeka писала, що УЄФА визначив країну, яка прийме Чемпіонат Європи з футболу в 2024 році.