У середу, 18 вересня, донецький Шахтар домашнім матчем з Манчестер Сіті стартував у Лізі чемпіонів сезону 2019/2020

Це протистояння Гірників і Містян було п’ятим за останні три роки, оскільки команди волею жереба вже традиційно зустрічаються на груповій стадії головного європейського клубного турніру.

Цього разу Манчестер Сіті вдалося повторити результат матчу минулого сезону, знову впевнено розгромивши Шахтар в Харкові з аналогічним рахунком 3:0 спокійно продемонструвавши різницю в класі між чемпіонами Англії і України.

Шахтар не зміг здивувати і що-небудь протиставити Манчестер Сіті, проваливши старт у Лізі чемпіонів. Зрештою, поразка від одного з головних фаворитів нинішнього розіграшу турніру стала очікуваною і закономірною. Команда Хосепа Гвардіоли перевершувала Гірників у всіх компонентах, тримаючи перебіг гри під своїм контролем і зумівши покарати господарів за помилки в обороні.

”На контакти не йшов, вимагав поговорити з…”: що відомо про «мінера» моста Метро в Києві

Уже в першій половині зустрічі Манчестер Сіті втілив свою перевагу в два забиті м’ячі. У середині тайму Гюндоган пробив з лінії штрафного в штангу, а першим на добиванні був Марез, який, уникнувши офсайду, розстріляв порожні ворота. На 38-й хвилині вже Марез вивів на удар Гюндонана, який легко вразив ближній кут. У Шахтаря два гострих моменти мав Мораес, але в обох випадках не зміг переграти Едерсона.

Після перерви Манчестер Сіті продовжував володіти ініціативою і довів рахунок до розгромного. На 76-й хвилині Містяни спіймали господарів на контратаці, Де Брюйне вивів один на один з П’ятовим Жезуса, який відправив м’яч під дальню стійку.

Ліга чемпіонів. 1-й тур. Група С

Шахтар – Манчестер Сіті 0:3

Голи: Марез 24, Гюндоган 38, Жезус 76

Шахтар: П’ятов, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Патрік (Антоніо 75), Марлос, Тайсон, Соломон (Коноплянка 46), Мораес (Дентіньйо 77)

Манчестер Сіті: Едерсон, Вокер (Канселу 80), Фернандіньйо, Отаменді, Зінченко, Гюндоган, Родрі (Менді 83), Де Брюйне (Б. Сілва 77), Марез, Жезус, Стерлінг

У паралельному матчі групи С загребське Динамо несподівано розбило на своєму полі Аталанту з рахунком 4:0, ставши сенсаційним лідером квартету після першого туру.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.