Головний тренер Шахтаря Луїш Каштру поділився думками щодо розгромної поразки (0:3) від Манчестер Сіті в стартовому матчі групового раунду Ліги чемпіонів

За словами португальського фахівця, його команді протистояв дійсно сильний суперник, який є одним із фаворитів турніру, а програючи такому опоненту в два м’ячі, вже неймовірно складно перевернути перебіг поєдинку.

При цьому Луїш Каштру відзначив уболівальників Шахтаря, яких його підопічні розраховували порадувати перемогою.

«У першому таймі ми більше робили акцент на тому, що пресингувати буде наша лінія півзахисту, але Сіті завдяки своїм якостям намагається закрити будь-якого суперника в останній третині поля. Після перерви ми намагалися пресингувати їх трохи вище, але через це розкрили певний простір між своїми лініями, а гості скористалися цим і продовжували проводити атаки. Єдиний їхній гол у другому таймі був забитий саме через те, що ми були дуже розтягнуті. Ми зазнали поразки від одного з головних претендентів на перемогу в Лізі чемпіонів.

Зима-2020 заморозить українців: затягнеться надовго, лякаючий прогноз

Ми продовжували грати так, як робимо це завжди, незважаючи на те, що було важко. Старалися і робили все, але, на жаль, не вийшло. Перший гольовий момент у нас виник вже при 0:1 – ми могли зрівняти буквально через пару хвилин. Не змогли реалізувати момент, який був досить якісно збудований від штрафного до штрафного. А через кілька хвилин Сіті робить рахунок 2:0 на свою користь. Після цього надія трохи згасає, оскільки перевернути такий результат стає ще складніше.

Хочу відзначити наших уболівальників. Стадіон був заповнений уболівальників Шахтаря! Вони – наша душа, наші сили, ми працюємо щодня, щоб радувати їх. Нам дуже хотілося б піти зі стадіону переможцями, щоб наші вболівальники були щасливі», – наводить слова Каштру офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, що 18 вересня донецький Шахтар домашнім матчем з Манчестер Сіті стартував у Лізі чемпіонів сезону 2019/2020.

Це протистояння Гірників і Містян було п’ятим за останні три роки, оскільки команди волею жереба вже традиційно зустрічаються на груповій стадії головного європейського клубного турніру.

Шахтер — Манчестер Сити

Цього разу Манчестер Сіті вдалося повторити результат матчу минулого сезону, знову впевнено розгромивши Шахтар в Харкові з аналогічним рахунком 3:0 спокійно продемонструвавши різницю в класі між чемпіонами Англії і України.

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.