Півзахисник Манчестер Сіті Фернандіньйо прокоментував розгромну перемогу (3:0) над його колишньою командою Шахтарем в стартовому турі групового етапу Ліги чемпіонів

Бразильський футболіст, який діяв у поєдинку з Гірниками на позиції центрального захисника, заявив, що суперник не зміг створити нічого надзвичайного в атаці, через що для оборони ця гра була легкою.

За словами Фернандіньйо, Манчестер Сіті тримав гру під своїм контролем протягом усього матчу, здобувши заслужену перемогу.

Шахтер — Манчестер Сити

«Для оборони це був спокійний вечір. Я думаю, команда провела чудовий поєдинок, починаючи з нападаючих, які закривали вільні зони. Це допомагало захисникам.

Сильний холод з заморозками вдарять по Україні: зате потім справжнє тепло

Ми добре виступили як команда і заслужили перемогу. Ми виглядали краще протягом усього поєдинку, створили багато моментів і не дали противнику нічого зробити в атаці», – наводить слова бразильця прес-служба Манчестер Сіті.

Нагадаємо, що Шахтар не зміг здивувати і що-небудь протиставити Манчестер Сіті, проваливши старт у Лізі чемпіонів. Зрештою, поразка від одного з головних фаворитів нинішнього розіграшу турніру стала очікуваною і закономірною. Команда Хосепа Гвардіоли перевершувала Гірників у всіх компонентах, тримаючи перебіг гри під своїм контролем і зумівши покарати господарів за помилки в обороні.

Уже в першій половині зустрічі Манчестер Сіті втілив свою перевагу в два забиті м’ячі. У середині тайму Гюндоган пробив з лінії штрафного в штангу, а першим на добиванні був Марез, який, уникнувши офсайду, розстріляв порожні ворота. На 38-й хвилині вже Марез вивів на удар Гюндонана, який легко вразив ближній кут. У Шахтаря два гострих моменти мав Мораес, але в обох випадках не зміг переграти Едерсона.

Після перерви Манчестер Сіті продовжував володіти ініціативою і довів рахунок до розгромного. На 76-й хвилині Містяни спіймали господарів на контратаці, Де Брюйне вивів один на один з П’ятовим Жезуса, який відправив м’яч під дальню стійку.

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.