У четвер, 19 вересня, київське Динамо розпочало свою боротьбу на груповому етапі Ліги Європи сезону 2019/2020

У стартовому поєдинку групового раунду турніру Біло-сині під керівництвом нового головного тренера Олексія Михайличенка приймали на своєму полі Мальме.

Після провалу в кваліфікації Ліги чемпіонів і низки невдач в чемпіонаті України Динамо в поєдинку зі шведським клубом змогло перервати свою шестиматчеву безвиграшну серію, здобувши перемогу з рахунком 1:0.

Київська команда, якій потрібно було дати результат у цьому матчі, протягом усього протистояння виглядала краще за гостей. Проте до особливої ​​небезпеки біля воріт шведського клубу в першому таймі справа не доходила.

Мокра Кароль в блискучій білизні показала інтимне відео, мережа в ауті: “Припини облизувати вишеньки!”

На другу половину зустрічі Динамо вийшло ще більш мотивованим і почало активно насідати на ворота суперника, зумівши вже в перші 15 хвилин створити три небезпечних моменти. Біло-сині продовжували тиснути на опонента, але досягти бажаного вдалося лише під кінець матчу, коли вже здавалося, що господарі близькі до чергового конфузу. На 84-й хвилині Шепелєв знайшов пасом на лінії штрафного Буяльського, який переправив м’яч у сітку, вирвавши для команди довгоочікувану перемогу.

Ліга Європи. Група В. 1-й тур

Динамо – Мальме 1:0

Гол: Буяльський 84

Динамо: Бойко, Кендзьора, Шабанов, Кадар, Миколенко, Шепелєв, Сидорчук, Буяльський, Циганков (Караваєв, 90), Родрігес (Бесєдін, 73), Вербіч

Мальме: Далін, Беймо (Ларссон, 58), Нільсен, Бенгтссон, Сафарі, Траустасон (Галл, 86), Левіцкі, Баширу, Рікс, Крістіансен (Антонссон, 73), Розенберг

У паралельному матчі групи В Копенгаген на своєму полі також здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0 над Лугано.

У другому турі, який відбудеться 3 жовтня, Динамо на виїзді зустрінеться з Лугано, а Мальме вдома прийматиме Копенгаген.

Раніше повідомлялося, що відбулося жеребкування групового етапу Ліги Європи сезону 2019/2020.

Україну в цьому сезоні в Лізі Європи представлятиме віце-чемпіоном країни – київське Динамо, яке вилетіло з кваліфікації Ліги чемпіонів, і бронзовий призер минулої української першості – Олександрія, яка потрапила в груповий раунд автоматично.

За підсумками жеребкування, київське Динамо зіграє на груповому етапі Ліги Європи з данським Копенгагеном, шведським Мальме і швейцарським Лугано.

Олександрії суперники, очікувано, дісталися набагато складніші – німецький Вольфсбург, бельгійський Гент і французький Сент-Етьєн.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.