У четвер, 19 вересня, київське Динамо успішно стартувало в груповому раунді Ліги Європи, здолавши на своєму полі Мальме

Команда Олексія Михайличенка, володіючи перевагою впродовж матчу, лише в кінцівці зустрічі змогла дотиснути суперника і вирвати перемогу завдяки точному удару Віталія Буяльського на 84-й хвилині.

Успіх у поєдинку зі шведським клубом перервав безвиграшну серію київської команди, яка становила вже шість матчів.

Окрім того, ця перемога стала першою для Олексія Михайличенка після повернення на посаду головного тренера Динамо.

Сам наставник Біло-синіх дуже емоційно сприйняв цю подію, не зумівши стримати емоцій в ключовий момент зустрічі з Мальме. Тренер Динамо після єдиного голу у виконанні його команди пустив сльозу від довгоочікуваної перемоги.

Емоційний момент потрапив на відео під час трансляції матчу.

Нагадаємо, що київська команда, якій потрібно було дати результат у цьому матчі, протягом усього протистояння виглядала краще за гостей. Проте до особливої ​​небезпеки біля воріт шведського клубу в першому таймі справа не доходила.

Мокра Кароль в блискучій білизні показала інтимне відео, мережа в ауті: “Припини облизувати вишеньки!”

На другу половину зустрічі Динамо вийшло ще більш мотивованим і почало активно насідати на ворота суперника, зумівши вже в перші 15 хвилин створити три небезпечних моменти. Біло-сині продовжували тиснути на опонента, але досягти бажаного вдалося лише під кінець матчу, коли вже здавалося, що господарі близькі до чергового конфузу. На 84-й хвилині Шепелєв знайшов пасом на лінії штрафного Буяльського, який переправив м’яч у сітку, вирвавши для команди довгоочікувану перемогу.

Ліга Європи. Група В. 1-й тур

Динамо – Мальме 1:0

Гол: Буяльський 84

У паралельному матчі групи В Копенгаген на своєму полі також здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0 над Лугано.

У другому турі, який відбудеться 3 жовтня, Динамо на виїзді зустрінеться з Лугано, а Мальме вдома прийматиме Копенгаген.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.