Український півзахисник Вест Гема Андрій Ярмоленко удостоївся високого визнання за підсумками переможного матчу з Манчестер Юнайтед

Напередодні лондонський клуб в шостому турі англійської Прем’єр-ліги обіграв на своєму полі Манкуніанців з рахунком 2:0.

Гравець збірної України розпочав матч у стартовому складі та посприяв успіху своєї команди, відкривши рахунок у поєдинку під кінець першого тайму.

Андрей Ярмоленко, Вест Хэм

На 44-й хвилині зустрічі Феліпе Андерсон знайшов пасом у штрафному МЮ Андрія Ярмоленка, який у два дотики переправив м’яч у нижній кут воріт.

Цей гол допоміг півзахиснику стати найкращим гравцем матчу чемпіонату Англії проти Манчестер Юнайтед. За підсумками поєдинку українець отримав оцінку 8,0 від авторитетного статистичного порталу WhoScored.

29-річний футболіст під час матчу з МЮ завдав три удари в площину воріт, один із яких вийшов результативним. Також гравець здійснив 51 торкання м’яча, віддав 32 точні передачі при 38 спробах (84%), виграв одну верхову дуель і один раз втратив м’яч.

Варто зазначити, що оцінку 8,0 також виставили автору другого голу Аарону Крессвеллу, але звання найкращого гравця матчу дісталося Андрію Ярмоленку.

Раніше повідомлялося, що Манчестер Сіті з українцем Олександром Зінченком у складі завоював перший трофей нового сезону.

Катастрофа з Thomas Cook: тисячі людей в пастці, члени екіпажу прощаються зі сльозами на очах

Містяни в статусі чемпіонів Англії, а також володарів Кубка Англії і Кубка англійської ліги поповнили свою колекцію титулів Суперкубком Англії.

У суперкубковому поєдинку команда Хосепа Гвардіоли обіграла Ліверпуль, здобувши перемогу 5:4 по пенальті після нічиєї 1:1 в основний час матчу.

Олександр Зінченко провів на полі всю гру і долучився до перемоги Манчестер Сіті в серії одинадцятиметрових ударів.

Рахунок у поєдинку відкрив Рахім Стерлінг на 12-й хвилині, пробивши Аліссона з лінії воротарського після скидки від Давіда Сільви. Ліверпуль зумів відігратися на 77-й хвилині, коли під час розіграшу стандарту Жоель Матіп головою переправив м’яч у ворота після передачі Вірджіла ван Дейка.

У серії післяматчевих пенальті гравці Манчестер Сіті, враховуючи Олександра Зінченка, реалізували всі свої удари. Ліверпуль же підвів Джорджіньйо Вейналдум, який не зумів переграти з точки Клаудіо Браво.

Нагадаємо, що Манчестер Сіті може потрапити під жорсткі санкції від УЄФА за порушення правил фінансового фейр-плей.

Як повідомляла Politeka, вболівальники креативно відреагували на невдалу гру нападаючого Манчестер Юнайтед Ромелу Лукаку, перетворивши його прізвище в образливе слово.

Також Politeka писала про те, що футболісти лондонського Арсеналу стали героями грандіозного скандалу через вечірку напередодні старту нинішнього сезону.