Колишній головний тренер Динамо Олександр Хацкевич зробив несподівану заяву після свого звільнення з київського клубу

За словами білоруського фахівця, наразі Біло-синіх не можна зарахувати до топових європейських команд, оскільки такими можна вважати ті, які досягають серйозних успіхів у єврокубках.

Проте, на думку Олександра Хацкевича, за останні роки Динамо вдавалося триматися на своєму рівні.

«Зараз дуже велика різниця між топ-клубами і середніми, а є ще нижче. Я не вважаю, що Динамо – це топ-клуб. Це великий клуб, із великою історією. Топ-клуб – це команда, яка виграє Лігу чемпіонів чи Лігу Європи. Там грають топ-футболісти.

Помер відомий російський режисер Марк Захаров: “з ним пішла епоха”

За останні п’ять років Динамо знаходиться на своєму рівні в європейському футболі. Я беру клубний рейтинг. До цього команда під керівництвом Реброва вдало виступала в Лізі чемпіонів, заробляючи очки для клубу. І ми за останні два роки підняли рейтинг.

Але зараз ми залишилися на тій же позиції, що і п’ять років тому. Зараз це буде ще важче зробити, тому що різниця зростає», – заявив Хацкевич в інтерв’ю YouTube-каналу Вацко Live.

Раніше повідомлялося, що Динамо успішно стартувало в груповому раунді Ліги Європи, здолавши на своєму полі Мальме з рахунком 1:0.

Київська команда, якій потрібно було дати результат у цьому матчі, протягом усього протистояння виглядала краще за гостей. Проте до особливої ​​небезпеки біля воріт шведського клубу в першому таймі справа не доходила.

На другу половину зустрічі Динамо вийшло ще більш мотивованим і почало активно насідати на ворота суперника, зумівши вже в перші 15 хвилин створити три небезпечних моменти. Біло-сині продовжували тиснути на опонента, але досягти бажаного вдалося лише під кінець матчу, коли вже здавалося, що господарі близькі до чергового конфузу. На 84-й хвилині Шепелєв знайшов пасом на лінії штрафного Буяльського, який переправив м’яч у сітку, вирвавши для команди довгоочікувану перемогу.

Динамо — Мальме

У паралельному матчі групи В Копенгаген на своєму полі також здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0 над Лугано.

У другому турі, який відбудеться 3 жовтня, Динамо на виїзді зустрінеться з Лугано, а Мальме вдома прийматиме Копенгаген.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.