Збірна України тріумфально виступила в кваліфікації Євро-2020, достроково оформивши вихід до фінальної частини континентальної першості

Напередодні Синьо-жовті в восьмому турі відбіркового турніру обіграли на своєму полі з рахунком 2:1 чинних чемпіонів Європи португальців, повідомляє Politeka.

Ця перемога дозволила команді Андрія Шевченка за два тури до фінішу кваліфікації забезпечити собі перше місце в групі та пряму путівку на чемпіонат Європи 2020 року.

сборная Украины

Вирішальний матч з португальцями проходив у Києві на НСК Олімпійський, а перед його початком відбулося неперевершене виконання гімну України (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Долар підготував подарунок українцям, поки всі відпочивали: що сталося

Перед стартовим свистком в поєдинку гімн України виконав Національний хор імені Григорія Верьовки у складі 125 осіб. При цьому до них приєдналися 70 тисяч уболівальників на трибунах, які забарвили стадіон у синьо-жовті кольори за допомогою спеціально підготовлених українських прапорів, що проймало до мурашок по шкірі.

Нагадаємо, що збірна України ще в першому таймі протистояння з Португалією зробила вагому заявку на успіх. Уже на початку матчу для українців стала гольовою подача з кутового. На шостій хвилині Марлос подав з кута поля, португальський голкіпер зреагував на удар головою Кривцова, але першим на добиванні був Яремчук, який легко переправив м’яч у ворота.

У середині першої половини гри Синьо-жовтим вдалося подвоїти свою перевагу. На 27-й хвилині Миколенко прорвався по флангу і виконав розкішну передачу в центр штрафного, куди увірвався Ярмоленко і розстріляв ворота суперника.

Від початку другого тайму Португалія повністю заволоділа ініціативою і відразу ж мала кілька можливостей, щоб скоротити відставання, але з небезпечними ударами Роналду впорався П’ятов. Проте гостям все ж вдалося досягти бажаного. На 72-й хвилині Степаненко зіграв рукою у своєму штрафному, за що отримав другу жовту і був вилучений з поля, а в ворота українців суддя поставив пенальті, який чітко реалізував Роналду. Втім, навіть у меншості збірній України вдалося відзахищатися до кінця матчу, здобувши надважливу перемогу.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, яким чином команда потрапить на Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, в УЄФА раніше озвучили рекордний розмір призового фонду Євро-2020.

Також Politeka писала, що УЄФА визначив країну, яка прийме Чемпіонат Європи з футболу в 2024 році.