Дворазова чемпіонка світу Дарина Білодід порадувала шанувальників відвертим фото в соціальній мережі

Нещодавно титулована українська дзюдоїстка підтвердила свій статус найсильнішої, другий раз поспіль здобувши перемогу на чемпіонаті світу, повідомляє Politeka.

На своїй сторінці в Instagram українська спортсменка опублікувала нові яскраві знімки, довівши, що може вражати не тільки своїми результатами на міжнародних змаганнях.

Дарья Билодид

Прославлена ​​дзюдоїстка взяла участь у фотосесії, результатами якої поділилася зі своїми шанувальниками, продемонструвавши ідеальну фігуру.

«Янгольське терпіння вимагає диявольської сили», – підписала знімки Білодід.

«Девочка огонь!», «И как представить даже что это ЧМ по дзюдо)», «Невероятная красота», «Ніженьки», «Ангел», «Красотуля», «На вид такая женственная и нежная!», «Прелестная и шикарная просто», – зазначили захоплені підписники.

Раніше повідомлялося, що українська дзюдоїстка Дарина Білодід в історичним рекордом виграла чемпіонат світу, який проходив у Токіо.

18-річна спортсменка здобула перемогу на світовій першості у ваговій категорії до 48 кг.

Чинна чемпіонка світу захистила свій статус найкращої після тріумфу на минулому чемпіонаті в Баку в 2018 році.

Цього року Дарина Білодід на шляху до фіналу перемогла на іппон чотирьох суперниць, у тому числі в 1/4 фіналу – іспанку Лауру Мартінес, а в півфіналі – спортсменку з Монголії Уранцецег Мунхбат.

У вирішальній сутичці українська дзюдоїстка перемогла прийомом на ваза-арі свою головну суперницю – представницю Японії Фуну Тонакі, яка вигравала світову першість 2017 року.

Варто зазначити, що в минулому році Дарина Білодід стала наймолодшою ​​чемпіонкою світу, а після захисту титулу на чемпіонаті світу-2019 у віці 18 років і 11 місяців українка також стала наймолодшою ​​дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо в історії.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Як повідомляла Politeka, збірна України поповнює золотий запас на Кубку Європи.