Дружина українського півзахисника Селтіка Мар’яна Шведа порадувала підписників відвертими фото в соціальній мережі

Гравець збірної України починає завойовувати любов фанатів шотландського клубу, відзначившись нещодавно дебютним голом у своєму першому офіційному матчі за Кельтів, а його дружина Ольга продовжує підкорювати мережу гарячими знімками.

Напередодні ефектна блондинка взяла участь у спокусливій фотосесії.

Гаряча красуня постала перед шанувальниками у відвертому рожевому купальнику, продемонструвавши ідеальну фігуру, чим викликала захват.

«Воууу», «Просто👍», «Очень🔥😍», «Красотка», «Фигура🔥», – зазначили підписники в коментарях.

Раніше повідомлялося, що український півзахисник Мар’ян Швед відзначився ефектним голом у матчі Ліги чемпіонів.

Масовий розстріл людей в США: атаковано новий мегаполіс, кадри з місця трагедії

Колишній гравець львівських Карпат дебютував за шотландський Селтік в офіційних поєдинках і відразу ж відзначився результативними діями.

Півзахисник збірної України допоміг своїй команді обіграти естонський Нимме Калью з рахунком 2:0 (7:0 за сумою двох матчів) у другому відбірковому раунді Ліги чемпіонів і вийти в наступний етап кваліфікації турніру.

Мар’ян Швед в своєму першому офіційному матчі за Селтік вийшов на поле на заміну на 70-й хвилині, а під кінець зустрічі відзначився фантастичним результативним ударом.

На 93-й хвилині український півзахисник підхопив м’яч на лінії штрафного і, підробивши під удар, розрядив свою гармату точно під поперечину, подвоївши перевагу Кельтів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.