Українська легкоатлетка Ярослава Магучих стала віце-чемпіонкою світу в стрибках у висоту

18-річна спортсменка створила сенсацію, завоювавши з рекордом срібло світової першості, яка в ці дні проходить у столиці Катару Досі.

Ця медаль стала першою для України на нинішньому чемпіонаті світу.

Ярослава Магучих

Ярослава Магучих під час фіналу двічі побила молодіжний рекорд світу, взявши по черзі висоту 2,02 і 2,04 метра. Цей результат дозволив юній спортсменці стати віце-чемпіонкою світу.

Окрім того, українка стала наймолодшою ​​медалісткою в історії світових першостей.

Золоту медаль завоювала тепер уже триразова чемпіонка світу Марія Ласіцкене, яка виступала під нейтральним прапором. Спортсменка без країни також взяла планку на позначці 2,04 метра, але зробила це з першої спроби, тоді як українці знадобилося три.

Ще одна українська стрибунка у висоту Юлія Левченко в фіналі чемпіонату світу посіла четверте місце. Українка з третього разу показала результат 2,00 метра і за кількістю спроб поступилася бронзою американці Вашті Каннінгем.

Раніше повідомлялося, що українська дзюдоїстка Дарина Білодід в історичним рекордом виграла чемпіонат світу, який проходив у Токіо.

Том Круз не втримався і нагрянув до Зеленського, реакція президента потрапила в кадр: “Місія здійсненна!”

18-річна спортсменка здобула перемогу на світовій першості у ваговій категорії до 48 кг.

Чинна чемпіонка світу захистила свій статус найкращої після тріумфу на минулому чемпіонаті в Баку в 2018 році.

Цього року Дарина Білодід на шляху до фіналу перемогла на іппон чотирьох суперниць, у тому числі в 1/4 фіналу – іспанку Лауру Мартінес, а в півфіналі – спортсменку з Монголії Уранцецег Мунхбат.

У вирішальній сутичці українська дзюдоїстка перемогла прийомом на ваза-арі свою головну суперницю – представницю Японії Фуну Тонакі, яка вигравала світову першість 2017 року.

Варто зазначити, що в минулому році Дарина Білодід стала наймолодшою ​​чемпіонкою світу, а після захисту титулу на чемпіонаті світу-2019 у віці 18 років і 11 місяців українка також стала наймолодшою ​​дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо в історії.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Як повідомляла Politeka, збірна України поповнює золотий запас на Кубку Європи.