Болгарський футболіст Лудогорца Космін Моці потрапив в неприємну ситуацію, розсердивши фанатів клубу-суперника

В рамках 29-го туру чемпіонату Болгарії з футболу головною подією став інцидент на стадіоні в Софії, де місцевий Левскі приймав Лудогорець. На 80-ій хвилині матчу Космін Моці подвоїв перевагу гостей, зробивши рахунок 0:2 на табло, а через три хвилини отримав червону картку і був змушений покинути поле.

Космин Моци

Однак гравець Лудогорця почав хитрувати і затримувати гру суперечками з арбітром. Відмови гравця залишати поле сильно розлютили фанатів Левскі, які почали кидати у футболіста різні предмети. Арбітр швидко відреагував на те, що відбувається і зупинив гру, давши свободу службі охорони зробити свою роботу.

Футболіста відразу ж оточила поліція, після чого він відправився разом з нею в роздягальню. Але це не зупинило розлючених софійських фанатів. Один з уболівальників стрибнув на дах тунелю, що веде в роздягальню, повністю проломивши її своїм тілом. Однак людину тут же затримала служба безпеки.

У поточному сезоні Лудогорець набрав 67 пунктів і лідирує в таблиці болгарського чемпіонату. Левскі займає лише третю сходинку з 58 пунктами в активі. Також команда кваліфікувалася в груповий етап Ліги Європи, але в шести матчах проти АЕКа, Цюріха і Байєра набрала лише 4 очки і зайняла останнє місце в квартеті А.

Раніше Космін Моці запам’ятався героїчним вчинком в 2014 році в кваліфікації Ліги чемпіонів. Тоді румунський захисник на 119 хвилині матчу-відповіді проти Стяуа замінив у воротах видаленого голкіпера і вийшов на серію післяматчевих пенальті. Футбольна лотерея закінчилася на користь болгарського клубу 6:5, а сам Моці відбив два удари, вперше вивівши Лудогорець у груповий етап найпрестижнішого клубного турніру Європи.

Моци

Пізніше навіть з’явилася інформація, що президент клубу Кирило Домусчіев захотів увіковічнити вчинок захисника, назвавши одну з трибун стадіоні Лудогорца в честь Моці. Через деякий час ідея втілилася в життя, і в честь Моці назвали сектор Б на місцевому стадіоні Лудогорець Арена у Розграді.

Відзначимо, що раніше гучний скандал розгорівся навколо українського футболіста: «справа дійшла до суду».

Також Politeka писала про те, як люди в балаклавах викрали футболіста посеред матчу: «заштовхали в вертоліт прямо на полі».

Як повідомляла Politeka, зі збірною України вибухнув скандал у відборі Євро-2020 набирає обертів: за справу взявся УЄФА.