Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич поділився думками щодо поразки від Брюгге у відбірковому матчі Ліги чемпіонів

Напередодні київська команда в першому поєдинку третього кваліфікаційного раунду турніру поступилася на виїзді бельгійському клубу з рахунком 0:1. Єдиний гол господарі поля забили з пенальті.

Після матчу наставник Динамо проаналізував причини поразки, вказавши на помилки своїх підопічних.

Брюгге — Динамо

При цьому, на думку Олександра Хацкевича, у другому таймі його команда показала більш якісну гру, що вселяє оптимізм перед матчем-відповіддю.

«Матч почали добре. Контролювали гру перші 15 хвилин. Бесєдін створив момент, але не завершив його. Однак потім досвідчені футболісти припускалися невимушених помилок у центральній зоні при виході з оборони в атаку. Почали поспішати, перехоплювали м’яч і відразу його втрачали.

Зеленський в Туреччині вразив всіх, подробиці доленосного візиту: “Крим повернеться в Україну”

Другий тайм вийшов без центру поля. Було багато моментів – атака була то на одні ворота, то на інші. У кінці в нас було два прекрасні моменти, коли ми вибігали в контратаки. Проте не було останнього пасу і завершального удару. Другий тайм вселяє оптимізм перед повторною грою в Києві», – наводить слова Хацкевича офіційний сайт Динамо.

Матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Динамо – Брюгге відбудеться у вівторок, 13 серпня, в Києві на НСК Олімпійський. Початок о 20:30 за київським часом.

Раніше повідомлялося, що Динамо отримало потенційних суперників у відбірковому раунді плей-офф Ліги чемпіонів-2019/2020.

На цій стадії відбору Динамо може зіграти, якщо в третьому відбірковому раунді турніру переможе в двоматчевому протистоянні Брюгге.

За підсумками жеребкування, суперником Динамо в плей-офф Ліги чемпіонів у разі успіху в протистоянні з Брюгге стане переможець пари, в якій зіграють швейцарський Базель і австрійський ЛАСК.

Перші поєдинки цієї стадії відбору ЛЧ заплановані на 20/21 серпня, а матчі-відповіді будуть зіграні 27/28 серпня. Першу гру київський клуб може провести на виїзді.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.