У вівторок, 6 серпня, київське Динамо стартувало в єврокубковому сезоні виїзним відбурковим матчем Ліги чемпіонів

У першому поєдинку третього кваліфікаційного раунду головного європейського клубного турніру Біло-синім протистояв Брюгге.

Долю першого раунду дуелі вирішив єдиний гол, забитий бельгійським клубом з пенальті, і тепер усе вирішиться у матчі-відповіді в Києві.

Динамо активно розпочало гру, намагаючись створювати моменти, але до особливої ​​небезпеки біля воріт суперника це не призвело. Дійсно гострий момент виник на 15-й хвилині, коли Бесєдін вискочив один на один, але його удар, який міг змінити подальший перебіг зустрічі, влучив точно у воротаря.

Брюгге в свою чергу, включивши активний пресинг, у першій половині зустрічі повністю переграв гостей, у яких помітно просідав центр поля, і закономірно відкрив рахунок у матчі, хоч і з пенальті. Ключовий епізод першого раунду протистояння стався на 36-й хвилині, коли новачок киян Караваєв на вході в свій штрафний зреагував не на м’яч, а зіграв у ногу Ванакену, за що арбітр призначив пенальті. Сам же потерпілий з одинадцятиметрової позначки чітко розвів по кутах м’яч і голкіпера Бойка.

Після перерви вихід на заміну Циганкова і ще одного новачка Динамо Родрігеса дозволив трохи вирівняти гру, але в цілому це на картині поєдинку не позначилося. Люксембуржець, щоправда, міг відзначитися першим голом за киян, але після його удару і рикошету від ноги гравця господарів м’яч із лінії воріт виніс захисник.

У кінцівці поєдинку Брюгге знову був активнішим і міг збільшувати свою перевагу, але в підсумку все закінчилося мінімальною перемогою бельгійської команди.

Ліга чемпіонів. 3-й раунд кваліфікації. Перший матч

Брюгге – Динамо 1:0

Гол: Ванакен 37 (пен.)

Пристрасна Каменських без ліфчика показала, як розважається вранці: “Потап зробив язик трубочкою…”

Матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Динамо – Брюгге відбудеться у вівторок, 13 серпня, в Києві на НСК Олімпійський. Початок о 20:30 за київським часом.

Раніше повідомлялося, що Динамо отримало потенційних суперників у відбірковому раунді плей-офф Ліги чемпіонів-2019/2020.

На цій стадії відбору Динамо може зіграти, якщо в третьому відбірковому раунді турніру переможе в двоматчевому протистоянні Брюгге.

За підсумками жеребкування, суперником Динамо в плей-офф Ліги чемпіонів у разі успіху в протистоянні з Брюгге стане переможець пари, в якій зіграють швейцарський Базель і австрійський ЛАСК.

Динамо

Перші поєдинки цієї стадії відбору ЛЧ заплановані на 20/21 серпня, а матчі-відповіді будуть зіграні 27/28 серпня. Першу гру київський клуб може провести на виїзді.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.