Півзахисник київського Динамо Віктор Циганков вчергове нагнав інтриги фото зі своєю таємничою коханою

Ще влітку під час міжсезоння лідер Біло-синіх недвозначно продемонстрував, що перебуває у стосунках, засвітившись на відпочинку в компанії невідомої дівчини.

Тоді Віктор Циганков опублікував дуже гаряче фото зі своєю супутницею, чим ошелешив усіх підписників у соціальній мережі та навіть своїх одноклубників.

Проте гравець збірної України, який раніше не афішував свої стосунки, не зізнається, хто його кохана, і продовжує інтригувати шанувальників знімками на своїй сторінці в Instagram.

Цього разу півзахисник Динамо постав перед підписниками зі своєю загадковою незнайомкою на тлі нічного Києва.

У свою чергу шанувальники в коментарях зробили компліменти парі, але всі хочуть дізнатися, хто таємнича обраниця Циганкова: «Как зовут?», «Харош», «Выиграли, можно и в город выйти», «Красава», «Красуня», «Класна пара», «Кльова пара. Молодець!», «милашки».

Раніше повідомлялося, що київське Динамо з перемоги стартувало в груповому раунді Ліги Європи, обігравши на своєму полі Мальме.

Гаряча Лобода не втримала соковиті форми в прозорому костюмі: “Вчися прикривати ц**ки!”

Підопічні Олексія Михайличенка володіли ініціативою протягом матчу, але тільки під кінець зустрічі змогли втілити свою перевагу в забитий м’яч завдяки точному удару Віталія Буяльського на 84-й хвилині.

Київська команда, якій потрібно було дати результат у цьому матчі, протягом усього протистояння виглядала краще за гостей. Проте до особливої ​​небезпеки біля воріт шведського клубу в першому таймі справа не доходила.

На другу половину зустрічі Динамо вийшло ще більш мотивованим і почало активно насідати на ворота суперника, зумівши вже в перші 15 хвилин створити три небезпечних моменти. Біло-сині продовжували тиснути на опонента, але досягти бажаного вдалося лише під кінець матчу, коли вже здавалося, що господарі близькі до чергового конфузу. На 84-й хвилині Шепелєв знайшов пасом на лінії штрафного Буяльського, який переправив м’яч у сітку, вирвавши для команди довгоочікувану перемогу.

У паралельному матчі групи В Копенгаген на своєму полі також здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0 над Лугано.

У другому турі, який відбудеться 3 жовтня, Динамо на виїзді зустрінеться з Лугано, а Мальме вдома прийматиме Копенгаген.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.