Донецький Шахтар у другому турі групового раунду Ліги чемпіонів здобув на виїзді вольову перемогу над Аталантою з рахунком 2:1

Поступаючись уже на початку зустрічі, Гірники зуміли відігратися ще в першому таймі та вирвати три очки в своїй останній атаці в доданий до поєдинку час.

Після матчу головний тренер Шахтаря Луїш Каштру не приховував емоцій, подякувавши своїм підопічним за неймовірну перемогу і зазначивши, що команді вдалося виконати завдання на гру.

За словами наставника донецького клубу, матч вийшов дуже інтригуючим, ініціатива переходила від однієї команди до іншої, але його гравці вірили в успіх і боролися за нього до кінця.

Пішла з життя людина-легенда: на його «Міміно» і «Кін-дза-дза» виросли покоління

«Хочу привітати всіх своїх гравців з фантастичною перемогою – вони провели чудовий поєдинок! Я зараз можу тільки радіти за хлопців, за нашу команду. Усі заміни, які ми проводили, були зроблені для того, щоб додати потужності нашій атаці. Футболісти, які вийшли на заміну, посилили дії в нападі, допомогли нам, проявили себе добре – зрештою, як і всі, хто був на полі зі старту.

Перед матчем я говорив, що важливо виграти стратегічну і тактичну складову, а тоді можна думати про результат. Незважаючи на проблеми, які Аталанта створювала нам в перші 15 хвилин, ми змогли їй протистояти і перемогти. Прекрасна гра, вітаю своїх футболістів!

У перші 15 хвилин Аталанта була сильніша за Шахтар. Від 15-ї до 40-ї хвилини – ми. Потім знову Аталанта. Це були гойдалки. Якщо ми зараз будемо говорити про те, в чому Аталанта була сильнішою, а в чому Шахтар, то почнемо знецінювати матч. А в ньому була чудова стратегічна і тактична боротьба між двома великими командами. І ми забили вирішальний гол на останній секунді, тому що вірили в перемогу і боролися за неї до самого кінця», – наводить слова Каштру офіційний сайт Гірників.

Нагадаємо, що донецький Шахтар провів свій другий матч на груповому етапі Ліги чемпіонів сезону 2019/2020. Після розгромної поразки 0:3 від Манчестер Сіті в стартовому поєдинку турніру Гірники на виїзді зустрічалися з Аталантою.

У драматичному протистоянні з італійським клубом команді Луїша Каштру вдалося взяти перші очки в груповому раунді ЛЧ нинішнього сезону, здобувши вольову перемогу 2:1 на останній секунді матчу.

Ліга чемпіонів. 2-й тур. Група С

Аталанта – Шахтар 1:2

Голи: Сапата 28 – Мораес 41, Соломон 90+5

Зазначимо, що в паралельному матчі групи С Манчестер Сіті на своєму полі обіграв Динамо Загреб з рахунком 2:0.

Після двох турів манчестерський клуб лідирує в квартеті, набравши шість очок. Загребське Динамо і Шахтар мають у своєму активі по три очки, а Аталанта знаходиться на останньому місці, програвши два стартові матчі.

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.