У вівторок, 1 жовтня, донецький Шахтар провів свій другий матч на груповому етапі Ліги чемпіонів сезону 2019/2020

Після розгромної поразки 0:3 від Манчестер Сіті в стартовому поєдинку турніру Гірники на виїзді зустрічалися з Аталантою.

У драматичному протистоянні з італійським клубом команді Луїша Каштру вдалося взяти перші очки в груповому раунді ЛЧ нинішнього сезону, здобувши вольову перемогу 2:1 на останній секунді матчу.

Старт поєдинку складався для Шахтаря невдало, Аталанта володіла територіальною перевагою, почала створювати загрозу біля воріт суперника і високо пресингувала, не дозволяючи гостям вийти з оборони в атаку. Опісля чверті години гри клуб із Бергамо отримав реальний шанс вийти вперед – арбітр призначив пенальті у ворота Гірників після падіння у штрафному Гомеса внаслідок підкату Кривцова. Виконувати удар взявся Ілічіч, але не зумів переграти П’ятова, який відмінно зреагував, відбивши м’яч у нижньому куті.

Під вікна Зеленського стягують Нацгвардію, Офіс президента в оточенні: кадри того, що відбувається

Проте в середині першого тайму Аталанті вдалося засмутити гостей. На 28-й хвилині берґамаски організували гостру атаку під час якої спочатку Шахтар від пропущеного м’яча врятувала штанга, а потім Сапата після невдалої гри на виході П’ятова виграв верхову боротьбу і головою замкнув навіс в штрафний.

Донецькому клубу все ж вдалося вирівняти гру і ще в першій половині зустрічі відігратися. На 41-й хвилині Патрік видав розрізний пас на Мораеса, який втік від захисників, обіграв воротаря і забив у порожні ворота. Уже в доданий до першого тайму час Марлос міг вивести Гірників вперед, проте влучив у поперечину зі штрафного.

У другому таймі Аталанта також виглядала краще, насідала на ворота суперника, намагаючись здобути першу для себе перемогу в Лізі чемпіонів, але кілька небезпечних моментів, серед яких і удар українця Малиновського, не стали результативними. Тим несподіванішою за такого розвитку подій стала розв’язка матчу. На п’ятій доданій хвилині Шахтар вибіг у контратаку, на вістрі якої опинився Соломон. Півзахисник, отримавши м’яч у штрафному, розібрався з захисниками і голкіпером, вирвавши для своєї команди вольову перемогу.

Ліга чемпіонів. 2-й тур. Група С

Аталанта – Шахтар 1:2

Голи: Сапата 28 – Мораес 41, Соломон 90+5

Аталанта: Голліні, Хатебур (Госенс, 57), Масьєлло (Муріель, 68), Толой, Кастань, Гомес, Пашаліч, Ілічіч (Малиновський, 57), де Рон, Паломіно, Сапата

Шахтар: П’ятов, Матвієнко, Ісмаїлі, Кривцов, Болбат (Додо, 90), Патрік (Соломон, 69), Степаненко, Тайсон, Коваленко, Марлос (Коноплянка, 86), Мораес

Попередження: Ілічіч 44, де Рон 49, Толой 80, Малиновський 90+2 – Кривцов 15, Степаненко 35, Мораес 45, Болбат 64

Нереалізований пенальті: Ілічіч 16 (воротар)

Нагадаємо, що 18 вересня донецький Шахтар домашнім матчем з Манчестер Сіті стартував у Лізі чемпіонів сезону 2019/2020.

Це протистояння Гірників і Містян було п’ятим за останні три роки, оскільки команди волею жереба вже традиційно зустрічаються на груповій стадії головного європейського клубного турніру.

Цього разу Манчестер Сіті вдалося повторити результат матчу минулого сезону, знову впевнено розгромивши Шахтар в Харкові з аналогічним рахунком 3:0 спокійно продемонструвавши різницю в класі між чемпіонами Англії і України.

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.