Збірна України успішно завершила кваліфікацію Євро-2020

У неділю, 17 листопада, в завершальному матчі відбору на чемпіонат Європи команда Андрія Шевченка, яка достроково забезпечила собі перше місце в групі та участь у фінальній стадії турніру, зустрічалася на виїзді з Сербією, повідомляє Politeka.net.

Українська національна команда двічі по ходу зустрічі поступалася в рахунку, але змогла вирвати вольову нічию 2:2 на останніх секундах поєдинку, завершивши відбір на Євро-2020 без жодної поразки.

сборная Украины

Збірна Сербії, якій для виходу на чемпіонат Європи потрібна була перемога над Україною і втрата очок Португалією в паралельному матчі, активно розпочала поєдинок з Синьо-жовтими і змогла швидко вийти вперед. На 9-й хвилині Тадіч реалізував одинадцятиметровий удар, призначений за гру рукою Матвієнко в своєму штрафному.

Проте незабаром збірній України вдалося вирівняти ситуацію та відігратися. На 32-й хвилині Циганков виконав відмінну передачу з флангу точно на голову Яремчуку, який легко вразив ворота сербів.

Сербия - Украина

Другий тайм збірна Сербії також розпочала з атак на ворота українців і знову зуміла засмутити суперника. На 56-й хвилині українські захисники впустили в своєму штрафному Мітровіча, який точно пробив у дальній кут повз П'ятова.

Коли під кінець зустрічі вже здавалося, що збірна України близька до своєї першої поразки у відборі Євро-2020, команда Шевченка зуміла проявити характер і вирвати нічию. На останніх секундах поєдинку після передачі Ярмоленка Бесєдін з центру штрафного вразив нижній кут воріт, після чого головний арбітр дав фінальний свисток.

Відбір Євро-2020. Група В

Сербія - Україна 2:2

Голи: Тадіч 9 (пен.), Мітровіч 56 - Яремчук 32, Бесєдін 90+3

Сербія: Райковіч, Родіч, Коларов, Міленковіч, Нік. Максімовіч, Нем. Максімовіч (Мілівоєвіч 76), Гудель, Радоніч (Мілінковіч-Савіч 82), Льяїч (Гачіновіч 69), Тадіч, Мітровіч

Україна: П'ятов, Миколенко, Кривцов, Матвієнко, Караваєв, Сидорчук, Ярмоленко, Малиновський (Шахов 88), Коваленко (Шепелєв 77), Циганков (Бесєдін 77), Яремчук

Попередження: Радоніч 35, Коларов 84 - Матвієнко 8

У паралельному матчі групи В збірна Португалії обіграла з рахунком 2:0 Люксембург.

Таким чином, збірна України завершила відбір на Євро-2020 без поразок на першому місці в групі, набравши в восьми матчах 20 очок. Ще одну пряму путівку в фінальну частину континентальної першості завоювала Португалія, фінішувавши другою з 17 балами.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, яким чином команда потрапить на Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, в УЄФА раніше озвучили рекордний розмір призового фонду Євро-2020.

Також Politeka писала, що УЄФА визначив країну, яка прийме Чемпіонат Європи з футболу в 2024 році.