Відома українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук не стомлюється вражати шанувальників спекотними фото в соціальній мережі

Як писала Politeka.net, раніше спортсменка видала відмінний результат на чемпіонаті світу, завоювавши для України срібну медаль у стрибках в довжину, після чого, заслужено відпочивши, приступила до підготовки до нового сезону.

Багаторазова чемпіонка України і призерка чемпіонату Європи зараз тренується в Туреччині, звідки не забуває ділитися зі своїми шанувальниками в Instagram яскравими знімками.

Марина Бех-Романчук

Під час підготовки українська легкоатлетка вирішила спробувати свої сили в іншому виді спорту, зігравши в теніс.

При цьому чарівна спортсменка з'явилася на корті в досить відвертому вбранні, похвалившись своїми розкішними формами, чим викликала захват у підписників, які засипали її компліментами в соціальній мережі.

«Чи любите ви грати в теніс?» - підписала фото дівчина.

Раніше повідомлялося, що українська дзюдоїстка Дарина Білодід в історичним рекордом виграла чемпіонат світу, який проходив у Токіо.

18-річна спортсменка здобула перемогу на світовій першості у ваговій категорії до 48 кг.

Чинна чемпіонка світу захистила свій статус найкращої після тріумфу на минулому чемпіонаті в Баку в 2018 році.

Цього року Дарина Білодід на шляху до фіналу перемогла на іппон чотирьох суперниць, у тому числі в 1/4 фіналу – іспанку Лауру Мартінес, а в півфіналі – спортсменку з Монголії Уранцецег Мунхбат.

У вирішальній сутичці українська дзюдоїстка перемогла прийомом на ваза-арі свою головну суперницю – представницю Японії Фуну Тонакі, яка вигравала світову першість 2017 року.

Дарья Билодид

Варто зазначити, що в минулому році Дарина Білодід стала наймолодшою ​​чемпіонкою світу, а після захисту титулу на чемпіонаті світу-2019 у віці 18 років і 11 місяців українка також стала наймолодшою ​​дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо в історії.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Як повідомляла Politeka, збірна України поповнює золотий запас на Кубку Європи.