Українець Олександр Зінченко у складі Манчестер Сіті став чемпіоном Англії в сезоні 2018/2019

У чемпіонському поєдинку Містяни впевнено взяли три очки, не дозволивши Ліверпулю обійти їх в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги, зберігши відрив у один бал.

У заключному турі чемпіонату Англії Манчестер Сіті з Олександром Зінченком у складі здобув вольову перемогу, розгромивши на виїзді Брайтон з рахунком 4:1.

Манчестер Сити

Манчестер Сіті у вирішальному поєдинку виявився в ролі наздоганяючих, пропустивши від Брайтона на 27-й хвилині першого тайму, але не дозволив статися сенсації. Уже через хвилину Агуеро відновив рівновагу, а ще через десять хвилин Ляпорт вивів свою команду вперед.

У середині другої половини зустрічі команда Хосепа Гвардіоли довела рахунок до розгромного, відправивши у ворота господарів ще два м’ячі. Спочатку Марез розкішним потужним пострілом вразив дев’ятку воріт Брайтона, а потім Гюндоган не менш ефектним прямим ударом зі штрафного відправив м’яч у сітку, встановивши остаточний рахунок.

”Готуйте сонцезахисні окуляри”: стало відомо, коли в Україну прийде справжнє тепло

Олександр Зінченко провів на полі весь чемпіонський матч і вдруге став чемпіоном Англії з Манчестер Сіті.

У паралельному поєдинку Ліверпуль здобув домашню перемогу 2:0 над Вулвергемптоном, яка, зрештою, не дозволила випередити Містян у чемпіонській гонці. У підсумку Манчестер Сіті, набравши 98 очок, залишився на першому місці турнірної таблиці англійської Прем’єр-ліги, а Ліверпуль фінішував другим, відставши на один бал.

Це чемпіонство стало для Манчестер Сіті шостим в історії та другим поспіль. При цьому Містяни стали першим клубом, якому вдалося захистити чемпіонський титул за останні десять років. Раніше три поспіль чемпіонства брав Манчестер Юнайтед в сезонах 2006/07, 2007/08 і 2008/09.

Александр Зинченко, Манчестер Сити

Зазначимо, що Олександр Зінченко провів у складі Манчестер Сіті в нинішньому сезоні в усіх турнірах 28 матчів, у яких відзначився одним забитим м’ячем і п’ятьма результативними передачами.

Нагадаємо, що Манчестер Сіті може потрапити під жорсткі санкції від УЄФА за порушення правил фінансового фейр-плей.

Як повідомляла Politeka, вболівальники креативно відреагували на невдалу гру нападаючого Манчестер Юнайтед Ромелу Лукаку, перетворивши його прізвище в образливе слово.

Також Politeka писала про те, що футболісти лондонського Арсеналу стали героями грандіозного скандалу через вечірку напередодні старту нинішнього сезону.