Даяна Ястремська – друга ракетка України

Друга ракетка України – 19-річна Даяна Ястремська відпочиває після Вімблдону-2019, де дійшла до 1/8 фіналу, повідомляє znaj.

На своїй сторінці в Instagram тенісистка ділиться фотографіями з курорту в Туреччині, де проводить відпустку після змагань.

“Пару днів вихідних”, – підписала фото Ястремська.

Нагадаємо, після успішного виступу на Вімблдоні-2019, Даяна Ястремська піднялася в рейтингу WTA і стала другою ракеткою України.

Лідирує в рейтингу WTA, як і раніше, Ешлі Барті, друга  – Наомі Осака, а третя – Кароліна Плішкова.

…226 (219). Дарина Лопатецька (Україна) – 254

Раніше повідомлялося, що українська тенісистка Дарина Снігур вразила всіх своїм образом.

У юніорському турнірі 2019 року 17-річна Дарина Снігур із України стала окрасою святкового вечора для переможців лондонського турніру “Великого Шолома”.

Українська очаровательница з’явилася на вечірці в шикарній сукні з відвертим вирізом на спині. На гала-вечорі героїню Вімблдону супроводжував її батько.

Страшна розв’язка розстрілу молодої пари під Києвом: “Загинув на очах у копів”

У суботу 13 липня у фіналі юна спортсменка перемогла десяту “сіяну” на великому турнірі американку Алексу Ноель у двох сетах. В кінцевому підсумку поєдинок завершився з рахунком 6:4, 6:4. Однак, що в першому, що в другому сеті Дарині Снігур довелося відіграватися.

Українська тенісистка займає 423-е місце в дорослому рейтингу WTA. За свою короткочасну кар’єру в спорті вона заробила на корті 13 628 доларів призових. Дівчина стала другою за рахунком українкою, якій вдалося виграти Вімблдон. Це ж змогла зробити 15 років тому Катерина Бондаренко.

Нагадаємо, що Світоліна у відвертій сукні вразила всіх наповал.

Як повідомляла Politeka, Світоліна встановила рекорд у рейтингу WTA.