У неділю, 28 липня, в Одесі донецький Шахтар і київське Динамо зустрілися в поєдинку за Суперкубок України-2019

Гірники в статусі чинного чемпіона і володаря кубка в протистоянні з віце-чемпіоном України розіграли перший трофей нового футбольного сезону.

Тріумфатором з драматичної битви вийшло Динамо, яке, програючи після першого тайму, в вольовому стилі вирвало у Шахтаря перемогу з рахунком 2:1, зумівши перевернути перебіг поєдинку і двічі вразити ворота суперника в останню десятихвилинку.

У принциповому протистоянні Шахтар під керівництвом нового тренера Луїша Каштру з перших хвилин заволодів ініціативою і зумів створити пару гострих моментів, у яких від пропущеного м’яча Динамо вберіг голкіпер Денис Бойко. Кияни активізувалися ближче до середини тайму, відповівши небезпечними ударами Беньяміна Вербіча та Артема Бесєдіна.

Популярні новини зараз

Борги за комуналку б'ють рекорди, але проблем можна уникнути: за що українцям дозволили не платити

Грошові перекази і рахунки блокують, з'явилося термінове повідомлення НБУ: що робити українцям

Масовий арешт рахунків ПриватБанку, картки для зарплат і пенсій заблоковані: що відбувається

Новий чоловік Собчак Богомолов зробив термінову заяву, дізнавшись про діагноз екс-дружини: «тест показав...»

Показати ще
Кравець з “Квартал 95” вразила відвертим вбранням: “оголила груди і…”

Уже в компенсований до першої половини зустрічі час, коли здавалося, що команди підуть на перерву без голів, Гірникам вдалося забити «в роздягальню». Після подачі з кутового Бесєдін здійснив невдалу спробу виносу м’яча зі свого штрафного, викотивши того точно під удар Алану Патріку – бразилець точно поцілив у нижній кут воріт.

У другому таймі Шахтар продовжував володіти ініціативою і контролювати м’яч, але так і не зумів збільшити свою перевагу. Ключові події матчу відбулися в останню десятихвилинку – Динамо всього за три хвилини змогло переломити хід протистояння, зробивши результат. На 80-й хвилині Микита Бурда зрівняв рахунок, головою замкнувши подачу з кутового, а вже незабаром Денис Гармаш, прийнявши м’яч у штрафному суперника, в падінні переправив його у ворота, здобувши для своєї команди перемогу.

Суперкубок України-2019

Динамо – Шахтар 2:1

Голи: Бурда 80, Гармаш 83 – Патрік 45+2

Таким чином, Динамо зберегло у себе Суперкубок України після перемоги над Шахтарем у торішньому поєдинку. Загалом цей Суперкубок став для Біло-синіх восьмим в історії, і за цим показником вони зрівнялися з Гірниками.

Раніше повідомлялося, що визначився перший суперник Динамо в кваліфікації Ліги чемпіонів-2019/2020.

У понеділок, 22 липня, УЄФА провів жеребкування третього кваліфікаційного раунду нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів.

Віце-чемпіон України був сіяним, а серед потенційних суперників значилися бельгійський Брюгге, турецька Істанбул Бахакшехір і австрійський ЛАСК. При цьому Біло-сині не могли зустрітися з Краснодаром, оскільки УЄФА розводить в єврокубках українські та російські клуби.

У підсумку суперником Динамо в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів став Брюгге.

Перший поєдинок буде зіграний 6 або 7 серпня в Бельгії, а матч-відповідь відбудеться 13 серпня в Україні.

Переможець цієї стадії відбору вийде в раунд плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів, а переможений потрапить у групу Ліги Європи.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.