Шахтар потрапив у скандал через недоречний випад на адресу новачка Динамо Жерсона Родрігеса

Напередодні донецький клуб у третьому турі чемпіонату України здобув на виїзді перемогу над Динамо з рахунком 2:1, а форвард збірної Люксембургу відзначився свої дебютним голом у складі київської команди.

Перший забитий м’яч за Біло-синіх Жерсон Родрігес присвятив своїй мамі, яка померла в травні цього року.

«Мамо, я люблю тебе і сумую», – написав Родрігес на своїй сторінці в Instagram під фото зі святкуванням голу.

Незабаром під постом серед коментарів підтримки з’явився один з офіційного аккаунту Шахтаря, який вразив своєю безглуздістю.

«Ти обираєш неправильну команду», – написали в донецькому клубі, супроводивши коментар безліччю смайлів.

Через певний час коментар був видалений, а замість нього з’явився інший з вибаченнями від імені Шахтаря.

«Жерсоне, ми щиро шкодуємо про написаний коментар учора. Це була помилка. Будь ласка, прийми наші вибачення», – йдеться в коментарі Шахтаря.

Нагадаємо, 10 серпня Динамо і Шахтар зустрічалися в Києві в центральному матчі третього туру української Прем’єр-ліги.

Обидві команди підходили до головного поєдинку першого кола чемпіонату, маючи в своєму активі по шість очок після успіху в двох стартових матчах.

Зеленський влаштував жорсткий рознос, з’явилося відео скандальної перепалки: “Я вам не вірю!”

Після очного протистояння боротьбу в українській першості без втрат продовжить Шахтар, якому вдалося засмутити Динамо на його полі, здобувши перемогу з рахунком 2:1.

Шахтар практично від початку поєдинку взяв гру під свій контроль, володіючи м’ячем і діючи першим номером, однак до справді небезпечних моментів справа не доходила. Але в середині першого тайму Гірникам все ж вдалося втілити свою перевагу в гол. Соломон пройшов на фланзі Миколенка і з лицьової лінії прострілив на ближню штангу, де Мораес ефектним ударом п’ятою вразив ворота. Згодом Марлос міг подвоювати рахунок, але його удар влучив у штангу.

Динамо, якому в основному доводилося оборонятися, ще до кінця першої половини зустрічі все ж зуміло відігратися. На 39-й хвилині Гармаш завдав потужного удару з-за меж штрафного, П’ятов відбив перед собою, а новачок киян Родрігес, протиснувши захисників, головою відправив м’яч у ворота, відзначившись дебютним голом за Біло-синіх.

У другому таймі Шахтар продовжив володіти ініціативою і після завершення години гри знову вийшов уперед. На 64-й хвилині Марлос обіграв Де Пену, увійшов в штрафний і пробив між Кадаром і Миколенком – м’яч рикошетом від ноги останнього опинився в куті воріт Динамо.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.