Шанси російського тренера опинитися на чолі київського Динамо оцінив головний редактор журналу Футбол Артем Франков

Раніше після звільнення наставника Біло-синіх Олександра Хацкевича і невдач команди під керівництвом Олексія Михайличенка з’явилася інформація, що посаду тренера можуть запропонувати Олегу Кононову, який нині очолює московський Спартак, а в Україні відомому по роботі з Карпатами і Севастополем.

Проте, на думку журналіста, уявити громадянина РФ на посаді тренера Динамо просто неможливо.

«Не можу уявити громадянина Росії на чолі київського Динамо наразі в теперішній політичній ситуації.

Більше того – Кононов же відносно недавно оформив громадянство РФ. Думаю, що тут цього не терпітимуть.

”Відірвало круасан”: на Донбасі француз жорстко поплатився за вбивство українців

Не потрібно недооцінювати київське Динамо. Думаєте, цей клуб підбере тренера, який зазнає краху в Спартаку? Якби Кононов досяг успіху в Москві, який можна порівняти за масштабами з Динамо, це могло б стати підставою для його запрошення. До того робота оцінюється позитивно тільки в командах куди меншого масштабу.

Політичну складову можна було б компенсувати суперспортивною, але такої немає», – наводить слова Франкова Спорт-Экспресс.

Раніше повідомлялося, що Динамо успішно стартувало в груповому раунді Ліги Європи, здолавши на своєму полі Мальме з рахунком 1:0.

Київська команда, якій потрібно було дати результат у цьому матчі, протягом усього протистояння виглядала краще за гостей. Проте до особливої ​​небезпеки біля воріт шведського клубу в першому таймі справа не доходила.

На другу половину зустрічі Динамо вийшло ще більш мотивованим і почало активно насідати на ворота суперника, зумівши вже в перші 15 хвилин створити три небезпечних моменти. Біло-сині продовжували тиснути на опонента, але досягти бажаного вдалося лише під кінець матчу, коли вже здавалося, що господарі близькі до чергового конфузу. На 84-й хвилині Шепелєв знайшов пасом на лінії штрафного Буяльського, який переправив м’яч у сітку, вирвавши для команди довгоочікувану перемогу.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.