Київське Динамо ризикує втратити на тривалий термін захисника Микиту Бурду

Напередодні один із лідерів Біло-синіх отримав травму в матчі восьмого туру української Прем’єр-ліги проти Ворскли (5:0), через що був змушений достроково залишити поле.

Як повідомив головний лікар Динамо Леонід Миронов, гравцеві доведеться перенести операцію на коліні, щоб встановити точний діагноз.

Після оперативного втручання стане відомо, скільки часу захиснику знадобиться на відновлення.

«Бурда травмував колінний суглоб в ігровій ситуації. Комплексне обстеження показало, що йому потрібно діагностичне оперативне втручання у вигляді артроскопії колінного суглоба.

Удар в спину: із Зеленським сталося найгірше в США

Під час цієї процедури буде поставлений остаточний діагноз, ми також будемо знати ступінь і характер внутрішньосуглобного ушкодження, а також терміни відновлення, про які буде повідомлено пізніше. Артроскопічна операція планується на наступному тижні в Іспанії», – наводить слова лікаря офіційний сайт київського клубу.

Раніше повідомлялося, що Динамо успішно стартувало в груповому раунді Ліги Європи, здолавши на своєму полі Мальме з рахунком 1:0.

Київська команда, якій потрібно було дати результат у цьому матчі, протягом усього протистояння виглядала краще за гостей. Проте до особливої ​​небезпеки біля воріт шведського клубу в першому таймі справа не доходила.

На другу половину зустрічі Динамо вийшло ще більш мотивованим і почало активно насідати на ворота суперника, зумівши вже в перші 15 хвилин створити три небезпечних моменти. Біло-сині продовжували тиснути на опонента, але досягти бажаного вдалося лише під кінець матчу, коли вже здавалося, що господарі близькі до чергового конфузу. На 84-й хвилині Шепелєв знайшов пасом на лінії штрафного Буяльського, який переправив м’яч у сітку, вирвавши для команди довгоочікувану перемогу.

У паралельному матчі групи В Копенгаген на своєму полі також здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0 над Лугано.

У другому турі, який відбудеться 3 жовтня, Динамо на виїзді зустрінеться з Лугано, а Мальме вдома прийматиме Копенгаген.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.