Збірна України тріумфально виступила в кваліфікації Євро-2020, за два тури до фінішу оформивши вихід до фінальної частини континентальної першості

Напередодні команда Андрія Шевченка у восьмому турі відбіркового турніру обіграла на своєму полі з рахунком 2:1 чинних чемпіонів Європи португальців, повідомляє Politeka.

Ця перемога дозволила Синьо-жовтим достроково забезпечити собі перше місце в групі та пряму путівку на чемпіонат Європи 2020 року.

Вирішальний матч з португальцями в Києві на НСК Олімпійський відвідали майже 66 тисяч глядачів, із якими переможці після гри влаштували яскраве святкування тріумфу (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

Популярні новини зараз

Російська Кардашьян збентежила всіх безсоромним виглядом в крихітному бікіні: "Дівчина мрії"

Біда з екс-коханцем Заворотнюк Сергієм Жигуновим: "Шансів вижити не було"

Розлучення Пугачової і Галкіна обростає подробицями, Максим зробив заяву: "Проблеми у зірковій родині..."

«Розповніла, лиса, без білизни»: Собчак показала топ нереальних образів, красномовні кадри

Показати ще
З Русланою Писанкою сталося страшне прямо на вокзалі: “впала на асфальт і …”

Після завершення переможного поєдинку гравці та тренерський штаб національної збірної вишикувалися в центральному колі поля і разом з уболівальниками скандували: «Україна! Україна!», виконавши при цьому відому хаку.

Нагадаємо, що збірна України ще в першому таймі протистояння з Португалією зробила вагому заявку на успіх. Уже на початку матчу для українців стала гольовою подача з кутового. На шостій хвилині Марлос подав з кута поля, португальський голкіпер зреагував на удар головою Кривцова, але першим на добиванні був Яремчук, який легко переправив м’яч у ворота.

У середині першої половини гри Синьо-жовтим вдалося подвоїти свою перевагу. На 27-й хвилині Миколенко прорвався по флангу і виконав розкішну передачу в центр штрафного, куди увірвався Ярмоленко і розстріляв ворота суперника.

сборная Украины

Від початку другого тайму Португалія повністю заволоділа ініціативою і відразу ж мала кілька можливостей, щоб скоротити відставання, але з небезпечними ударами Роналду впорався П’ятов. Проте гостям все ж вдалося досягти бажаного. На 72-й хвилині Степаненко зіграв рукою у своєму штрафному, за що отримав другу жовту і був вилучений з поля, а в ворота українців суддя поставив пенальті, який чітко реалізував Роналду. Втім, навіть у меншості збірній України вдалося відзахищатися до кінця матчу, здобувши надважливу перемогу.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, яким чином команда потрапить на Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, в УЄФА раніше озвучили рекордний розмір призового фонду Євро-2020.

Також Politeka писала, що УЄФА визначив країну, яка прийме Чемпіонат Європи з футболу в 2024 році.