Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук продемонструвала своїм підписникам нове спокусливе фото в соціальній мережі

Нещодавно спортсменка видала чудовий результат на чемпіонаті світу, завоювавши для України срібну медаль у стрибках в довжину, повідомляє Politeka.net.

Однак багаторазова чемпіонка України і призерка чемпіонату Європи вчергове довела, що може вражати не тільки своїми спортивними результатами.

Марина Бех-Романчук

Зараз українська спортсменка знаходиться на відпочинку в Єгипті, звідки поділилася зі своїми шанувальниками відвертим фото.

На своїй сторінці в Instagram Марина Бех-Романчук опублікувала гарячий знімок з басейну, чим не залишила байдужими своїх фоловерів.

«Насолоджуйтесь життям», – підписала фото дівчина.

«Ух какие губки», «Ваууу. Фотка просто шикарна, мені дуже подобається», «Отличный вид», «Красотка», – зазначили вражені підписники в коментарях.

Раніше повідомлялося, що українська дзюдоїстка Дарина Білодід в історичним рекордом виграла чемпіонат світу, який проходив у Токіо.

Гаряча зірка з “Квартал 95” вразила інтимними одкровеннями: “Хочеться полунички…”

18-річна спортсменка здобула перемогу на світовій першості у ваговій категорії до 48 кг.

Чинна чемпіонка світу захистила свій статус найкращої після тріумфу на минулому чемпіонаті в Баку в 2018 році.

Цього року Дарина Білодід на шляху до фіналу перемогла на іппон чотирьох суперниць, у тому числі в 1/4 фіналу – іспанку Лауру Мартінес, а в півфіналі – спортсменку з Монголії Уранцецег Мунхбат.

У вирішальній сутичці українська дзюдоїстка перемогла прийомом на ваза-арі свою головну суперницю – представницю Японії Фуну Тонакі, яка вигравала світову першість 2017 року.

Варто зазначити, що в минулому році Дарина Білодід стала наймолодшою ​​чемпіонкою світу, а після захисту титулу на чемпіонаті світу-2019 у віці 18 років і 11 місяців українка також стала наймолодшою ​​дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо в історії.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Як повідомляла Politeka, збірна України поповнює золотий запас на Кубку Європи.