У середу, 6 листопада, донецький Шахтар провів свій четвертий матч у груповому раунді Ліги чемпіонів сезону 2019/2020, зігравши на виїзді з Динамо Загреб

Як писала Politeka.net, прямі конкуренти за друге місце в групі підходили до очного протистояння, маючи в своєму активі по чотири очки і відстаючи від лідера квартету Манчестер Сіті на п'ять балів.

Після нічиєї 2:2 два тижні тому в Харкові другий поєдинок команд вийшов ще більш результативним, але знову без переможця - 3:3. При цьому Шахтар видав фантастичну розв'язку матчу і зумів уникнути поразки, програючи до 93-й хвилині в два м'ячі та зрівнявши рахунок з пенальті на останніх секундах.

Початок зустрічі склався для Шахтаря досить вдало - на 13-й хвилині Гірники вибігли в атаку, в ході якої Алан Патрік у дотик замкнув передачу на ближню штангу від Мораеса. Після пропущеного м'яча Динамо вдалося вирівняти гру і в середині першого тайму відігратися. На 25-й хвилині після навісу в штрафний Петковіч виграв верхову боротьбу і, продавивши оборонців гостей, зрівняв рахунок.

Друга половина зустрічі пройшла в досить рівній боротьбі, в якій ближче до другого забитого м'яча були господарі, а справжня драма на полі почала розгортатися ближче до кінця основного часу. На 74-й хвилині Моро залишив Динамо в меншості, але Шахтар не зміг скористатися чисельною перевагою, а буквально через кілька хвилин Марлос вирівняв склади, заробивши друге попередження.

В останній десятихвилинці загребці завдали гостям подвійний удар, який, здавалося, вже не залишав донецькій команді шансів на успіх у цьому протистоянні. Спочатку Іванушевіч вивів хорватський клуб вперед, а незабаром Адемі збільшив перевагу вже до двох м'ячів.

Шахтер - Динамо Загреб

Проте на 93-й хвилині Мораес замкнув головою подачу Коваленка в штрафний, скоротивши відставання до мінімального, а далі сталося неймовірне. На останній компенсованій хвилині Шахтар заробив кутовий, голкіпер Гірників П'ятов побіг на стандарт в чужий штрафний і заробив пенальті, отримавши удар по голові. Тете чітко пробив з одинадцятиметрової позначки.

Ліга чемпіонів. 4-й тур. Група С

Динамо Загреб - Шахтар 3:3

Голи: Петковіч 25, Іванушец 83, Адемі 89 - Патрік 13, Мораес 90+3, Тете 90+8 (пен.)

Динамо З: Ліваковіч, Теофіле-Катерін, Ділавер, Періч, Стояновіч (Іванушец 72), Моро, Адемі, Леовац, Ольмо, Оршіч (Г'їра 77), Петковіч (Кондзьор 90+1)

Шахтар: П'ятов, Додо, Кривцов, Матвієнко (Дентіньйо 86), Ісмаїлі, Степаненко (Антоніо 90+1), Патрік (Тете 86), Марлос, Коваленко, Тайсон, Мораес

Попередження: Ділавер, Моро - Марлос

Вилучення: Моро 74 - Марлос 79

У паралельному матчі групи С Манчестер Сіті на виїзді зіграв внічию 1:1 з Аталантою. Після чотирьох турів Шахтар і Динамо Загреб продовжують ділити друге-третє місця, маючи по п'ять очок. Лідирує в квартеті Манчестер Сіті з десятьма пунктами, а четвертою йде Аталанта, набравши один бал.

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.