Донецький Шахтар зазнав серйозну втрату під час центрального матчу 14-го туру української Прем'єр-ліги проти київського Динамо (1:0)

Травму в ході протистояння з принциповим суперником отримав найкращий бомбардир нинішнього чемпіонату України Жуніор Мораес.

На 29-й хвилині зустрічі натуралізований нападник збірної України в боротьбі із захисником Динамо Денисом Поповим отримав ушкодження. При цьому гравець киян ще випадково наступив йому на ногу.

Арбітр не побачив в цьому епізоді порушення, але бразильський форвард, тримаючись за гомілкостоп, відразу ж попросив заміну.

Гравець не зміг самостійно залишити поле, і його забрали в підтрибунне приміщення на ношах.

Як повідомляє телеканал Футбол 1, нападника Шахтаря відразу ж відправили до лікарні на машині швидкої допомоги. Ступінь важкості ушкодження футболіста поки невідомий.

Нагадаємо, що 10 листопада донецький Шахтар у центральному матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги приймав на своєму полі київське Динамо

До головного протистояння Гірники підходили в статусі лідера чемпіонату України, випереджаючи свого принципового суперника на десять очок.

У скандальному поєдинку, який був перерваний через прояви расизму на трибунах, з великою кількістю боротьби, попереджень і травм донецький клуб здобув мінімальну перемогу, помстившись киянам за нещодавню поразку в Кубку України і ще більше збільшивши відрив у турнірній таблиці УПЛ, чим практично знищив інтригу в чемпіонській гонці.

Шахтер - Динамо

Таким чином, Шахтар, набравши 40 очок, продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату України, а Динамо з 27 балами опустилося на четверте місце.

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.