Головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру висловився щодо резонансного епізоду в матчі чемпіонату України з київським Динамо

Напередодні Гірники в центральному поєдинку 14-го туру української Прем'єр-ліги здобули перемогу з рахунком 1:0, але гра була перервана через образи на расовому ґрунті бразильських футболістів донецької команди.

Наставник Шахтаря після матчу відмовився коментувати саму гру, відзначивши лише характер своїх підопічних, і зробив заяву з приводу того, що сталося.

Шахтер - Динамо

Каштру різко відреагував на скандальний епізод, назвавши прояви расизму неприпустимими і ганебними.

«Я не хочу обговорювати гру, а просто зроблю заяву про те, що трапилося. Хочу сказати, що мої гравці вчергове проявили свій характер, демонструючи його протягом усього матчу.

Хотів би підтримати тих, хто страждає від расизму. Особливо тих, хто відчув його сьогодні. Прояв расизму просто неприпустимий. Це ганьба в нашому світі. Сподіваюся, що всі зможуть пройти через це і впоратися з цим», - заявив Каштру в ефірі телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, що матч розпочався в невисокому темпі з великою кількістю порушень з боку обох команд. Динамівцям вдалося першими створити небезпеку біля воріт господарів, але вже після атаки Гірників у відповідь вони опинилися в ролі наздоганяючих. Після подачі кутового Кривцов виграв верхову боротьбу на ближній штанзі, відправивши головою м'яч у ворота.

Ближче до кінця зустрічі пристрасті розігралися вже не тільки на полі. На 75-й хвилині Тайсон, не витримавши образ з боку вболівальників Динамо, показав їм середній палець, вдарив м'яч у бік фан-сектору і розплакався. Головному арбітру матчу довелося перервати гру і відвести команди в підтрибунне приміщення, а диктор по стадіону зробив оголошення про неприпустимість расистських проявів, через які поєдинок може бути остаточно зупинений.

Тайсон

Матч все ж був відновлений, а суддя відразу ж продемонстрував червону картку Тайсону за непристойний жест. Проте за час, що залишився, Динамо не змогло скористатися своєю чисельною перевагою і відігратися.

Таким чином, Шахтар, набравши 40 очок, продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату України, а Динамо з 27 балами опустилося на четверте місце.

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.