Матч чемпіонату України між донецьким Шахтарем та київським Динамо ознаменувався небаченим скандалом

Напередодні Гірники в центральному поєдинку 14-го туру української Прем'єр-ліги здобули перемогу з рахунком 1:0, але гра була перервана через образи бразильських футболістів донецької команди з боку уболівальників киян.

На 74-й хвилині матчу півзахисник Шахтаря Тайсон не стримав емоцій, різко відреагувавши на вигуки на свою адресу з динамівського фан-сектора (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Тайсон

Бразилець показав уболівальникам середній палець, вдарив м'яч у їх бік, після чого розплакався і попрямував в підтрибунне приміщення.

Тайсон

Головний арбітр зустрічі перервав гру і забрав команди з поля, а по стадіону зробили попередження про можливу зупинку матчу через прояви расизму.

Дентиньо

Після відновлення поєдинку Тайсону була показана пряма червона картка за неспортивну поведінку.

Нагадаємо, що матч розпочався в невисокому темпі з великою кількістю порушень з боку обох команд. Динамівцям вдалося першими створити небезпеку біля воріт господарів, але вже після атаки Гірників у відповідь вони опинилися в ролі наздоганяючих. Після подачі кутового Кривцов виграв верхову боротьбу на ближній штанзі, відправивши головою м'яч у ворота.

Ближче до кінця зустрічі пристрасті розігралися вже не тільки на полі. На 75-й хвилині Тайсон, не витримавши образ з боку вболівальників Динамо, показав їм середній палець, вдарив м'яч у бік фан-сектору і розплакався. Головному арбітру матчу довелося перервати гру і відвести команди в підтрибунне приміщення, а диктор по стадіону зробив оголошення про неприпустимість расистських проявів, через які поєдинок може бути остаточно зупинений.

Шахтер - Динамо

Матч все ж був відновлений, а суддя відразу ж продемонстрував червону картку Тайсону за непристойний жест. Проте за час, що залишився, Динамо не змогло скористатися своєю чисельною перевагою і відігратися.

Таким чином, Шахтар, набравши 40 очок, продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату України, а Динамо з 27 балами опустилося на четверте місце.

Відео

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.